Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Allatkertbe ilyenkor? Bov. Lent

Allatkertbe ilyenkor? Bov. Lent

Figyelt kérdés
Van ket darab belepom, ami marcius vegeig szol. Az lenne a kerdesem, hogyha jovo 7vegen is "jo ido" lesz, akkor erdemes lesz elmenni a Fovarosi Allatkertbe?
2014. jan. 11. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Télen sok állat nincs kint, messze nem annyi a látnivaló, mint nyáron. Ha ingyen bemehettek, akkor menjetek mindenképp.
2014. jan. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha március végégig szól, akkor én inkább március végén mennék :). Jövő hétvégére már azért kicsit hidegebbet mondanak...

De egyébként ha a kisgyerek szívesen megy és ingyen van, akkor persze, miért ne. Legalább kevesen vannak, lehet sokat rohangászni, tiétek az egész park. :)

2014. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak nem sokara szulok (1-2het), plusz marciusban szakado ho lesz..
2014. jan. 11. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdeklődd meg, hogy nem hosszabbítják-e meg, esetleg csere valakivel.
2014. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én épp ma voltam és így is annyi látni való van, hogy nem elég a nyitvatartási idő. Csak a Varázshegyben el lehetne tölteni egy napot. :D Meg ott a sok állatház, szóval ha nincs jó idő, akkor sincs gond. :)
2014. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!