Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis kisfiam focizni szeretne....

Ovis kisfiam focizni szeretne. Ismertek valamilyen focisulit a 15. kerületben?

Figyelt kérdés
3 és 5 éves gyermekeim szeretnének megtanulni focizni. A 15. kerületben lakunk, de eddig neten semmit sem találtam a környéken, és az óvodában sem tudtak segíteni.

2014. jan. 14. 14:54
 1/2 anonim válasza:
Én személy szerint nem ismerek focisulikat, de igazából nem is kell. Te is metaníthatod nekik. Végül is csak annyit kell tudnia, hogy a kapuba rúgja a labdát, és kész. Szerintem ezért fölösleges pénzt adni (kidobni).
2014. jan. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet hogy pénzkidobásnak tűnik, de a kisfiam csapatban szeretne játszani, nem kettesben velem. Az alapokat persze tudja, már megtanulta, de ez már kevés neki. Nem mérkőzésekre akar járni, nem klubhoz tartozni, csak ott szeretne játszani, ahol van csapat és edző is.
2014. jan. 18. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!