Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kétéves két hónapos gyerekem...

A kétéves két hónapos gyerekem nem játszik építőkockával, és időnként láthatólag elkalandozik a figyelme, amikor beszélünk hozzá. Mit gondoltok, Lehet, hogy probléma van vele?

Figyelt kérdés
Ugyanakkor kezd beszélni és szerepjátékokat játszik.
2014. jan. 16. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy egészséges 2 éves jellemzőit írod le,24 évesen az én figyelmem is számtalanszor elkalandozik,szenvedtem ha 45 percet,majd 1,5 órát a suliba kellet ülni ha nem érdekelt az adott tárgy.Nincsen semmi baj a gyerekkel.Nem mindenki szereti az építőkockát pl a fiam sem szereti annyira,inkább főz,autózik,vagy kirakózik.
2014. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%

Persze. Autista, Aspergeres, hiperaktív, figyelemzavaros. Diszlexiás, diszgráfiás és diszkalkuliás lesz.

OMG

2014. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja szerintem!Én fiam most kezdett el igazán építő kockázni,3 éves. 2 évesen nem nagyon érdekelte még a dolog.A szerepjátékok jók,menjetek ezen a vonalon.Abban kell segíteni ami éppen érdekli,el fog jönni az építkezés ideje is:)
2014. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ebben a korban kicsit "hiperaktív" mind. Az enyémet sem lehet 5 percnél tovább lekötni. Előveszünk egy játékot, de mire kiszedjük a dobozból, már mással akar játszani.
2014. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!