Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amikor a 2-3 éves kis gyerkőc...

Amikor a 2-3 éves kis gyerkőc az utcán vagy egy bevásárló központban veri ki a hisztit, hogyan oldjátok meg a kellemetlen helyzetet?

Figyelt kérdés

2014. jan. 17. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
A fiam 19 hónapos, ma az utcán vágta magát oda a földhöz ordítva, mert nem akart felmenni a lakásba. Megfogtam és bevittem a házba, a legkevésbé sem érdekelt, hogy egy idősebb úr úgy nézett rám, mintha teljesen alkalmatlan szülő lennék :-). Nem tudok mit csinálni, ebben a korszakban van, akinek volt már köze gyerekhez az ismeri ezt, akinek meg nem, annak különösebben nem érdekel a véleménye, mert nem tudja milyen egy kisgyerek.
2014. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jégtánc ***** válasza:
78%
Felkapom és indulás.Szó nélkül.Nem állok le könyörögni,meg kérlelni hogy ugyan Kicsim nyugi.Azt hogy más néz meg hogy mit gondol az nem érdekel.
2014. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

felkapom és jól megcsikizem és ha olyanom van fel is dobom

azonnal elfelejti mi baja volt

:-D

vagy szörnyeset játszom vele ami elviszi a hisztit :-)


és nem kellemetlen nekem egyáltalán és nem is érdekel h más mit gondol

2014. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig próbálok róla nem tudomást venni. Aztán ha ez nem használ, felkapom és viszem. Engem totál nem érdekel, ha közben ezrek néznek, nem hiszem, hogy kellemetlenség, nem gondolom hogy ez arra utal, hogy rossz szülő lennék és neveletlen a gyerekem. Szerintem ezen majdnem minden szülő átesik. Nálunk a párom az, aki idegbajt kap, ha a gyerek hisztizik, miközben én halál nyugodtan várom, hogy befejezze. Nyilván visítani nem hagyom egy bevásárlóközpontban, mert az zavaró a többi embernek, de utcán ordíthat.

Talan 1-2 ilyen alkalom volt eddig.

2014. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3as vok


azt elfelejtettem írni h ha kinevvete magát akkor már meg tudjuk beszélni h mit is szeretett volna

ált valami apróság amit ált meg szoktam engedni neki :-)

pl egy apró édesség választása h ügyes volt a boltban

2014. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Általában felviszem,vagy megfogom a kezét és úgy viszem,nem érdekel ki hogy néz rám,bár már megkaptam "jaj szegénykém mi a baj,ütnek vernek".Egy lassan 3 éves exra makacs és önfejű kisfiam van.
2014. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!