Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kerekmese velemenyek?

Kerekmese velemenyek?

Figyelt kérdés
Ismeritek a Kerekmese dalokat, meseket? Mit gondoltok rola? A gyerekeknek tetszik? Es nektek?

2014. jan. 18. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk nagyon tetszik, a fiúnknak is (még csak 4 hónapos), ahogy énekeljük, bohóckodunk a férjemmel. Bár egy idő után már idegesítő.
2014. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2,5 éves, csak néhányat mutattam neki, ami tetszik, mert jópárat én nem bírok hallgatni. Vegyes véleményem van róla.
2014. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
a bilidal jópofa pörgős szám,az tetszik a másfél évesemnek,de van több monoton zene tőlük,ami unalmas.
2014. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
Mi nagyon szeretjük! Nap,mint nap hallgatjuk! Az Iciri-piciri dal a kedvencem! Gyerekeknek szinte mindegyik 4 és 2,5 évesek :)
2014. jan. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszonom! Nekem a szovegi resze tetszik, mert jo dolgokat tanit, de a zenei anyagat annyira degeneraltnak erzem, hogy huuuu. Harom szam utan kikeszit. :-) En pont ezert nem is mutatom a gyerekeknek, mert nekik tetszene, de akkor hallgatni is akarnak, es bizony tobbet, mint en.... :-)
2014. jan. 19. 10:09
 6/15 anonim ***** válasza:
Youtoubon rátalálok???mert én nemtudom mi ez??
2014. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, youtubeon fent vannak.
2014. jan. 20. 17:21
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok,köszönöm rákerestem de rájöttem hogy már régebben mi is hallgattuk 1-2x!De ha ma du hazajön a nagyfiam az oviból már be is izzítom és mehet a móka az 1 éves öcsivel!Szerintem jók!
2014. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Szörnyű, én kivagyok tőle...:D Az ötlet amúgy nagyon jó, az animációk is aranyosak, a szövegek is többnyire jók, bár néha azért nézek nagyokat. (pl pont most csíptem el, hogy "barna, mint a kutyakaki a sarkon" hát azért ezt ne már...:D Ez nagyon gáz) De a "dallamtól", ami ugyanaz a szörnyű tuctuc mindnél (amit én hallottam), meg az énekes "fantasztikus hangjától" falnak megyek :D

Szóval nagyon-nagyon ritkán nézünk tőlük 1-1 videót... Szerencsére rengeteg jobb gyerekdal van a neten.

2014. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A fiam (1 éves) kb. 5 dalért nagyon rajong (fel-felvigyorog és kéri a következőt), a többi nemigen érdekli még, de más gyerekzenék sem, szóval valamit nagyon eltaláltak a készítők.


Az animációk jól illusztrálják a dalok szövegét (bár a figurák szeme engem valamiért zavar), de a dallam és a szöveg gyakran nem passzol egymáshoz (a rövid magánhangzók rá vannak húzva a hosszú szótagot igénylő hangra és fordítva) pl: karaaaaa-lábé, plusz a dallam nekem túl tuc-tuc-tuc.

2014. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!