Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három éves kisgyereknek...

Három éves kisgyereknek milyen immunerősítőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Soha nem volt beteges, pedig sokat volt közösségben! Viszont amióta ovis, sokat beteg! Szerintem az a baj, hogy amint kigyógyul a betegségből, és már engedi a doki oviba, de az immunrendszere még nem erősödhetett meg! Ezért szeretnék neki immunerősítőt adni! Valaki tud valamit ajánlani?
2014. jan. 19. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Béres csepp.
2014. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Három évesen már lehet béres cseppet?
2014. jan. 19. 16:09
 3/9 anonim ***** válasza:
én is Béres cseppet ajánlom. Két évesen is lehet, nem a kor, hanem a kiló számít. 10 kg felett napi 7 csepp mehet, mellé adj Cebion cseppet is, mert C vitaminnal együtt kell bevenni. Jó étvágyat csinál, ne lepődj meg, ha folyton éhes lesz a lánykéd.
2014. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én Immunotrofinát adok a 3,5 éves kislányomnak.
2014. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
béres csepp,vagy immuno kid .
2014. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
FLP-s Berryt,Kids-et,probiotikumot adok...azóta nem beteg,pedig előtte 1 hét ovi 2 hét itthon felállás volt!
2014. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Homoktövisszöpröt iszik a kicsi. Ezen kívül béres csepp, flp kids.
2014. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Immunotrofina jött be nekünk..


pedig ivott Bérest is, meg még 1 valami ilyesmi szrupot, de azok nem jöttek be...vagy pedig ő erősödött meg, nem tudom, de sokkal jobb, mióta ezt szedi


én úgy adom, hogy 1 ü. kb. 3 hétre elég, utána 1 hét szünet...

3 ü. után leállunk...

2014. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az immunrendszere majd megedződik egy-két éven belül az oviban:) Nem az a baj, hogy visszamegy a betegség után, hanem az, hogy az immunrendszere még éretlen, találkoznia kell kórokozókkal, hogy megerősödjön, hatékony legyen.

Patikában sima ascorbinasavat vegyél (acidum ascorbicum) ebből egy pici késhegynyit tegyél bele gyümilébe. Fillérekbe kerül és ennek a legmagasabb a c vitamin tartalma. Emellett adjál neki napi szintén almát, narancsot.

A c vitamin hat az immunrendszer azon részére, ami a fertőzések kivédéséért felelős. A béres csepp felesleges még egy ekkora, jól evő, jó állapotú gyereknek.

2014. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!