Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek Thomas Birthday...

Van valakinek Thomas Birthday Surprise/Születésnapi meglepetés társasjátéka? Nem tudjuk a játékszabályt!

Figyelt kérdés
Bocsánat, lehet nem ide illő a kérdés, de a kisfiam születésnapjára kapta ezt a társasjátékot, és nem tudjuk, hogy mik a játékszabályok. Nagyon el van keseredve, szegényem. Tudtok segíteni nekünk ebben?
2014. jan. 20. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem kb 3 mp volt megkeresni, le tudod innen tölteni pdf-ben:


[link]

2014. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nem magyar:)
2014. jan. 20. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, az 1. válaszoló vagyok- elfelejtetted írni, hogy nem érted, én pedig azt gondoltam igen ( mert a játék neve is angol és mert én is értem.)

Tedd be a google fordítóba, sok butaságot ír, de azért ki lehet hámozni a lényeget.

Megkérdezhetem, hogy Mo-on hol tudtál ilyen játékot venni és mennyibe került? Köszönöm

2014. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Interneten rendeltem, 4000 körül volt. Írd be a google-ba, szerintem több oldalról is meg lehet rendelni. :)
2014. jan. 21. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!