Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak hogy a férjem...

Mit csináljak hogy a férjem is nevelje a gyerekeket?

Figyelt kérdés

2 és 3,5 éves fiaink vannak.

A férjem mindent megenged nekik. A családban már többször megszólták emiatt. Ha èn próbálok meg vele beszélni az a vége hogy megsértődik nem szól hozzám, nem is eszik és mogorva a gyerekekkel is ...mondva hogy ez az amit én várok.

Nem rud nekik nemet mondani és mindig a könnyebb utat választja csak hogy ne legyen hiszti. Mikor otthon van a fiúk kezelhetetlenek.

Nem fogadnak szót, orditoznak, hisztisek.

Nem tudok már a férjemnek mit mondani mert sértődés a vége.



2014. jan. 20. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

Már semmit nem tudsz. Születésük első pillanatától max. 1-2 éves korig(de akkor már nagyon ráhűztam az időre) mikor még tudtál volna.


Nem fogadnak szót, orditoznak, hisztisek.


Ebben viszont neked is van bőséges hiányod, mert a nevelés rajtad kéne állni.

2014. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jégtánc ***** válasza:
Sok egyéb dolog közt ez is egy ok volt amiért elváltam a fiaim apjától.Amire én nemet mondtam arra igen volt a válasza ha a fiúk nála próbálkoztak.Állandóan keresztbe tett,pedig annak idején megegyeztünk.Sosem támadtam hátba,ha ő nemet mondott valamire akkor én is.Ő hagyta magát manipulálni.Próbálj meg vele nyugodtan elbeszélgetni,úgy hogy ne legyen sértődés.Magyarázd el neki hogy ezzel nemhogy neked nem tesz jót de a gyermekeinek sem.
2014. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

először is, ne hagyd, hogy a család kritizáljon, ez a ti dolgotok, ezzel nem segítenek, neked okoznak rossz perceket, napokat... mond meg nekik, hogy ez a te dolgod, kérd ne szóljanak bele, így is elég baj ez neked, de kritizálással nem segítenek.

na szóval nem tudnád egy kicsit jobban rábízni a gyerekeket az apjukra? mondjuk egy hétvégére, ha el kéne menned, tudna a gyerekekre vigyázni, nélküled?

mert akkor azért rá kéne jönnie az uradnak, hogy minden dolognak következménye van. és hogy a gyereknevelés felelősség és FELADAT.

szóval egy csajos hétvége, akármi esetleg közbejöhetne, egy kis próbatételféleképpen :) vagy egy hosszabb - napos elfoglaltság.

ha erre nem hajlandó az urad, akkor tényleg gáz van, akkor nem az a baj, hogy megenged nekik mindent, hanem hogy igazán nem vesz részt a gyerekek életében, ez esetben azon kell majd dolgoznotok, hogy ez változzon.


a férjedre rászólsz és nem is eszik? - neked három gyereked van, úgy tűnik, nem kettő.

szegény... lehet, hogy a férjeddel komolyabban kell majd beszélned, mert hosszú távon egy pasi ilyen viselkedése (megsértődik, nem szól hozzám, nem eszik, mogorva...) kiábrándító egy nőnek. van pár csajszi ismerősöm, aki már válik / válna, mert a párja "hisztizik" "gyerekes" ...

még amíg lehet alakítani a dolgot, próbálj tenni valamit!


a folyton sértődős viselkedés fárasztó lehet. beszélj az uraddal erről is, hogy ez nem jó így.

ha megsértődik, akkor menjetek párterápiára, ott majd hátha a szakértőkre odafigyel, mert téged, a szavaidat ezzel a viselkedéssel könnyen elhárítja

2014. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!