Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Béres csepp adagolása mellett...

Béres csepp adagolása mellett is kell szednie a Vigantolt? Ti mit adtok immunerősítésre, betegségmegelőzésre téli hónapokban?

Figyelt kérdés
Most olvastam itt egy két éves hozzászólásban, hogy több anyuka is adagolja a Béres cseppet és a Cebiont egyszerre a gyerekének, de az nem derült ki, hogy csak a megfázós időszakban vagy egyébként is? Ha állandóan szedi a Béres cseppet, akkor kell még mellette Vigantolt is adni?
2014. jan. 22. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam már 4 éves.

3 éves koráig kapta a Vigantolt, sőt mivel őszi születésű, azon a télen még végig. Mellette is kapta a Béres cseppet + C-vitamint. Bérest csak téli hónapokban adok neki, azt is csak kúra szerűen. 1 üveg után 1 hét szünetet tartunk. Nem tudom igazán, hogy kell-e így szünetet hagyni, de mi így csináljuk.

2014. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

béres csepp mellé kell c-vitamin (cebion), az segíti a felszívódást, önmagában nem ér sokat.

betegségre nem jó, ez nem multivitamin, de betegség megelőzésére jó. akkor adod amikor akarok, mondjuk így télen nem árt, főleg ha közösségbe jár.


a vigantol pedig d-vitamin, semmi köze a béreshez :)

igazából most már minél tovább ajánlják, enyém 4 múlt, most írta fel a doki, hogy szedje csak...

2014. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-) Azért kérdeztem, hogy Béres mellett kell-e Vigantol, mert szerintem a Béres-csepp eléggé komplex és biztos tartalmaz az is D-vitamint.
2014. jan. 22. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs benne D-vitamin, ahogy semmilyen vitamin nincs benne, csak nyomelemek:


Mik a Béres Csepp Plusz hatóanyagai?


Hatóanyagok 1 ml (18 csepp) oldatban:


2,00 mg vas (vas-szulfát formájában),

1,14 mg cink (cink-szulfát formájában),

0,40 mg magnézium (magnézium-szulfát formájában),

0,31 mg mangán (mangán-szulfát formájában),

0,25 mg réz (réz-szulfát formájában),

0,19 mg molibdén (ammónium-molibdenát formájában),

0,12 mg vanádium (ammónium-metavanadát formájában),

0,11 mg nikkel (nikkel-szulfát formájában),

0,10 mg bór (bórsav formájában),

0,090 mg fluor (nátrium-fluorid formájában),

0,025 mg kobalt (kobalt-klorid formájában) található vizes oldatban.


Mit tartalmaz még a készítmény?

Segédanyagok: aszkorbinsav, borostyánkősav, borkősav, kálium-nátrium-tartarát, amino-ecetsav (glicin), nátrium-edetát, glicerin, kénsav, tisztított víz.



A C-vitamin is azért kell hozzá, hogy elősegítse a felszívódást.

2014. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
d vitamin nincs a béres cseppben ,én nyáron adtam sovány és gyenge iskolásomnak ,most multivitamint kap amiben viszont van d vitamin .
2014. jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3,5 éves és kapja a Vigantolt. Immunerősítésre pár napja kezdte el szedni az Imunoglukant.
2014. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!