Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A szakács jelmez gáz szerintet...

A szakács jelmez gáz szerintetek farsangkor?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Nem is értem...
2014. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a gyereknek tetszik, akkor mit érdekel engem, hogy ki szerint gáz? Nem kötelező a pókember jelmez (a látszat ellenére :o))
2014. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem gáz, sőt... Ha a gyerek elfogadja, akkor miért ne?


(Most biztos nem leszek népszerű, de ha én óvónő lennék, akkor kikötném, hogy csak anyukák/nagymamák által készített egyszerű jelmezekbe jöjjenek a gyerekek, mert annyira elszaladt a világ ezen a téren is, egyrészt nagyon drága (és ócska) minőségű jelmezeket lehet kapni, másrészt meg olyan dolgokba öltöznek, amiről lassan nem is tudjuk, hogy mi).

2014. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért pontoztátok le az utolsó válaszolót? Teljes mértékben igaza van, pl. a 4 éves fiamnak gőze nincs arról, hogy mi az a Transformers, vagy a vámpírdrakula és társai, amilyen jelmezeket az ő méretében lehet kapni. Bár lehet, hogy az én szegénységi bizonyítványom ez. A fiam amúgy indián lesz. Igaz, úgy vettem a jelmezt, de a vaterát nézegetve ihletet kaptam a túró rudi jelmez elkészítéséhez.
2014. jan. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem pontoztam le (ritkán szoktam), és mindig magam eszkábálom a jelmezt, de sok anyukának erre se ideje, se affinitása, és ezt meg tudom érteni. Én meg a sütéshez vagy full béna. Ez van. Nekem beválik a mi módszerünk, de azért, hogy kötelezővé tenném, az picikét túlzás.
2014. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én kislányom jövőre lehet szakács lesz, kapott karácsonyra egy szép kötényt, meg szakácskalapot, és a zsebébe bele lehet tenni a habverőt, fakanalat, kezére kis edényfogó kesztyű és egy tál, és aranyos nagyon, 4 éves lesz jövő farsangkor, most 3. Nem gáz. Sokkal aranyosabb, mint amikor már a 100. hercegnőt látod.
2014. jan. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen jó a szakács jelmez, nekem tetszene.


Nekem 3 évesek kiscsoportosak a lányaim. A jelmezüket mi csináljuk a férjemmel. Közösen találtuk ki, hogy mik lesznek. A gyerekek is "segítenek" (hátráltatnak) a készítésben.


Az egyikük béka lesz a másik katica.


Nekem tetszik az az ötlet, hogy házilag készüljenek a jelmezek, de vannak szülők akik kevésbé, ügyesek vagy kevesebb az idejük. Ilyenkor viszont a gyerek jár rosszul ha nincs szép jelmeze.

2014. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az én 3,5 éves fiam is indián lesz!A fejdíszt vettem a ruhát nagymamák segítségével varrjuk!Amikor keresgéltem a fejdíszt vaterán én is elképedtem,hogy milyen jelmezek vannak:transformers meg Night Garden meg csontváz stb...(?)azt se tudom mik ezek de szerencsére a fiam sem!
2014. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja 8-as vagyok,a kérdésre elfelejtettem válaszolni!Sztem szupi ötlet a szakácsjelmez!
2014. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem gáz szerintem szuper fökép ha gyerek is az akar lenni.
2014. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!