Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan rendeljek bébiételt...

Honnan rendeljek bébiételt másfélévesemnek? Nem eszi meg sokszor a főztöm. Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tömhetem bele, tegnap is csak két kanál főzeléket evett meg, de gyümölcsöt evett rendesen.
2009. dec. 5. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Rá kell jönnöd, hogy mi az amit szeret és mi az amit nem. Amit nem szeret, ahhoz csak lassan próbáld szoktatni.
2009. dec. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a bölcsiből hordtam neki a kaját. Előfizettem neki ebédre és érte mentünk midnen nap. Legalább ki is mozdultunk mindig...
2009. dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1.5 éves kor a legválogatósabb kor.akármit főzöl amit 1 hete megevett ma nem fogja megenni!Első gyereknél én is aggódtam ,de a védőnő megnyugtatott ,ez van ,idővel elmúlik ,türelem, nem baj ha párnapig ugyanazt eszi vagy nem kell neki egyszer egyszer az ebéd adj neki szendvicset,tejbegrízt...volt mikor a gyerkőcöm 3 napig pörköltet evett,volt hogy két hétig nem evett levest aztán egy nap mindent és így tovább.Most 2éves a legkissebb mindent megeszik!Elmúlik,de ha lehet ne adj neki rendelt kaját/nem hiszem h teljesen csak az van benne amit mondanak/főzz csak ,enni fog ha elmúlik ez a kor.Sok türelmet kívánok:) 3gyerekes anya
2009. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!