Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már valakinek a gyereke...

Volt már valakinek a gyereke a Vadaskertbe ugy, hogy be is kellett feküdnie? Konkrétan a bárka részlegbe. Az én gyerekem majd most fog menni.

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A nővérem fia volt decemberben. Úgy volt, hogy hétfőtől péntekig kell bent lennie, de végül csütörtökön hazajöhetett. Összességében jól érezte magát, nagyon hozzáértő a "személyzet", az itthon is megszokott hisztirohamokat ott minden probléma nélkül sikeresen tudták kezelni. Több gyerekkel volt együtt, a többiekhez nem is tudott bemenni a család a négy nap alatt, mert vidékiek voltak. Van valami konkrét kérdésed?
2014. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A lányom kérdezi hogy volt az esti fürdés,étkezések?Van-e játékidő?Itt is vannak hisztik ő sajátos nevelési igényű.Távozáskor kaptak diagnózist vagy elmondták mi történt ott léte alatt és tanácsot adtak?Ugy hallottam hónapokkal később küldik a szakvéleményt.Nagyon izgulunk várjuk.Mi is messze vagyunk de lesz aki látogatja majd.Attól féek a legjobban ha sír nem lesz aki pátyolgatja kicsit szeretgeti.
2014. febr. 1. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
te nem tudsz vele menni? én még nem hallottam olyat, hogy csak a gyerek fekszik be, lehet ilyet?
2014. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet mert már 8 éves.A munkahelyem miatt sem lehetne.
2014. febr. 1. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém 10 éves. Voltak foglalkozások, ezekben persze volt játék is, de az egész ott-tartózkodás egy próba volt, például amikor este a zuhanyt nem tudta beállítani, megvárták, hogy hogy oldja meg a problémát. Nem hagyták magában sírni, csak szakképzett pszichológusok meg gyógypedagógusok foglalkoztak velük, és amikor probléma volt, rögtön odamentek, és megoldották a helyzetet. A távozás napján adtak szakvéleményt, papírt is akkor adtak róla. Tanácsot, úgy tudom, akkor nem adtak, de egy hónappal később nővérem elment a két gyerekkel egy hétvégére, amikor családi programok voltak, ott adtak tanácsot is, valamint most kért tőlük egyéni tervet, azt is megcsinálják, de várni kell rá.
2014. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi ez kicsit megnyugtatott.
2014. febr. 1. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 16 éve volt ott.Napközben kimentek a boltba,feladatokat oldottak meg közösen és egyénileg.Nézik ezzel az önállóságot a különböző élethelyzetekben való viselkedést.A lányom 2x 5 napot volt ott.Korrekt átfogó vizsgálatot és szakvéleményt adtak,de akkoriban itt vidéken sajnos evvel nem sokra mentünk.
2014. febr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!