Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinél mikor aludt ott a...

Kinél mikor aludt ott a gyereke a nagyinál, úgy, hogy ritkán látják?

Figyelt kérdés
A nagylányom miatt kérdezem ő most három éves. A nagyik 100 és 200 km-re laknak tőlünk. Karácsonykor este amikor felébredt a lányom vígasztalhatatlanul sírt. Ekkor úgy gondoltam még nem érett rá még,hiszen engem kért és addig mig haza nem értem meg sem nyugodott. Nem akarom túl félteni de azt sem akaron,hogy ne érezze jól magát. Ha anyósékkal nem beszélnétek de folyamatosan azt tervezik,hogy náluk fog nyaralni az unoka hogy biznátok rá a gyereket? Gyakorlatilag nem usmerik beszélgerni meg nem nagyon akarnak. Kinél mikor kezdődött az ottalvás a nagyiknál?
2014. febr. 6. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Talan meg fel eves sem volt a fiam mikor eloszor a nagyszuloknel aludt. Tudatossan neveltuk erre, most harom eves mult siman akar egy hetig is elvan mindket nagyszulonel,

Kulonben a bolcsi-ovi szuneteket nem tudtk volna megoldani.

2014. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyen messze van tőletek a nagyik? Hogy neveltétek tudatosan erre? Bocsi a kérdésért csak kíváncsi vagyok ki hogyan csinálja. Anyosodékkal jó a viszonyotok?
2014. febr. 6. 12:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Az egyik 40km, amasik 20km.

Ugy hogy az elejen ott voltunk, de ugy csinaltunk mintha elmentunk volna, tehat ha nagy a gaz akkor ott vagyunk.

Talan ketszer kellett beavatkozni, mert nem birtak a mamak,tesok a gyerekkel. Kesobb kb 2evesen mar magkaptuk a gyerkoctol, hogy inkabb a mamival marad. Szerintem konnyen ment.

2014. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2 évesen aludt először a ritkában (háromhavonta) látott anyósoméknál - kb. 70 km-re. Csak pár napot szerettem volna főpróbaként, de tetszett neki, így egy hétig maradt. Előtte is volt már, talán először 1-másfél évesen, hogy 1-2 éjszakát itthon nélkülünk aludt nagymamai felügyelettel, de csecsemő korától hozzá volt szokva minket gyakran látogató anyukám jelentlétéhez.
2014. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Volt nálatok autó, ha esetleg gáz lett volna tudják vinni a gyereket hozzátok?
2014. febr. 6. 12:29
 6/12 anonim ***** válasza:
igen volt auto
2014. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Korán elkezdték, talán félévesen. nagyszülők 50 és 30km-re laknak. Imádnak ott lenni,elején se okozott gondot egyik gyermeknél se. Nálunk könnyen ment.
2014. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15 hónapos a lányom. 200-200 km-re laknak a nagyszülők. Anyukámnál már aludt, anyósnál nem, nem vagyunk velük közeli viszonyban. Ők is tervezik a nyaralást, de eddig még 1 órát sem vigyáztak a gyerekre, biztosan nem fogom ott hagyni a gyereket náluk.
2014. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
csecsemő koromban is aludtam ott a közeli nagyszüleimnél és a 300km-re lakó nagyszüleimnél is. Nem emlékszem hogy anyám bármikor is említette volna hogy bajom lett volna.
2014. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3,5 éves a lányom, de se a közeli mamánál, se a 30km-re lévő anyukámnál nem hagytam még ott éjjelre.


Mindketten tervezik, mondogatják, hogy most nyáron majd nyaral náluk, meg hogy majd kimennek a telekre, stb., de a lányom elzárkózik, és én is úgy gondolom, hogy mikor kértem, hogy jöjjenek segíteni, meg hogy szokja a gyerek őket, legyenek vele többet, akkor nem jöttek, most meg hirtelen 1 hétig is elvállalnák??? na ne már...:( röhej.


Majd ha a lányom szeretne ottaludni, akkor megpróbálhatjuk, de én nem fogom mostmár erőltetni...

2014. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!