Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kecskeméti anyukák! Jó játszóház?

Kecskeméti anyukák! Jó játszóház?

Figyelt kérdés
A Malomba már voltunk többször de az elég drága is meg sztem nem is olyan jó!Légyszíve sírjatok hol lehet még játszóházat találni?

#tjhjt
2014. febr. 13. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért mennyi a malomba a játszó ház?
2014. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Klapka utcán is van egy, nem tudom mi a neve, de nagyon jó az is.
2014. febr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat ezt a klapka utcait akkor hétvégén megnézzük(vidékről megyünk)

A Malomba múltkot belépéskor fizettem 600 ft-ot az első fél órára!Másfél órát voltunk bent és még kifele jövet is 1500 ft-ot fizetnem kellett!Tehát összessen a 1,5 órára 2100 ft az sztem sok!Szoktunk még egy másik közeli városba is menni játszóházba ott 1300 ft és korlátla és sokkal nagyobb sokkal extrább csak a múltkor Kecskeméten volt dolgunk és ezért mentünk a Malomba!

Kedves 2-es!

Nemtudod mennyi a klapka utcába az ár?

2014. febr. 14. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Mesevilág játszóház a neve, és Klapka u. 10. alatt van.

MI csak szülinapban voltunk ott, de asszem ott is 500ft/fél óra az ár.

2es voltam!

2014. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!