Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor adtál a gyerekednek...

Mikor adtál a gyerekednek először. (sorolás lent)? Milyen gyakorisággal?

Figyelt kérdés

1. csokit

2. üdítőt (bolti gyümölcslé, Kubu stb.)

3. tejalapú édességet (bolti tejszelet, túró rudi, puding stb)

4. péksüteményt (kakaó csiga, túrós táska stb.)

5. felvágottat (sonka, virsli pl.)


2014. febr. 24. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

1. csokit 2 éves koráig semmiképp

2. azt se tervezek, tele van cukorral, nem természetes

3. szintén nem adok 2 éves korig a cukor miatt

4. sajtos kiflit, pogácsát szoktam neki adni (most 15 hónapos)

5. jó minőségű sonkát kb. 13 hónapos korától, vagy juhbeles virslit

2014. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom még ugyan kicsi, de egy éves kora után már mindent adok neki. (persze nyilván nem csokin fog élni, de néha ehet-bár engem abban a koffein jobban zavar, mint a cukor, nem tudom újabban mi ez a cukorpara)
2014. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányom 1éves kora után ezeket már mind ette. Persze nem napi szinten,de kóstolta.
2014. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. 1éves volt az első mikuláskor, jó sok csokit kapott, szabadon kérhetett. azóta is számára elérhető az édesség itthon, de jó ha havi 1x eszik egy falat csokit


2. üdítőt is 1 éves korától kapott, ha elsétáltuk az időt akkor beugrottunk egy boltba és kapott csőrös üdítőt pl. kubut.


3. 2 éves kora után, tejallergia gyanús volt, 2 éves korára nőtte ki, tejet is akkor kapott


4. korán, már fél évesen eszegette a kiflit, aztán ahogy bejött a reggeli, kapott az én péksütimből, nem is tudom, 9 hónapos kora körül


5. szintén 9 hónapos kora körül, reggelire. mondjuk a virslit később, talán 1,5 éves kora körül kapott csak

2014. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Csokit pont az elso szulinapjan kapott eloszor. A tortajan volt egy pici csoki repulo.

2. Uditot is valamikor 1 eves kora korul kapott. De kisfiam semmilyen uditot nem iszik meg. Egyedul az almalevet de azt is ugy, hogy fele almale fele viz. Semmi mast meg nem inna pedig nincs tiltva es mar 4 eves.

3. Pudingot kapott mar 10 honaposan (danone tejdeszert, vanilias danette baba puding, muller vanillias rizspuding...) Tejszelet, turorudi szinten valamikor egy eves kora utan.

4. Peksutemeny: Krumplis meg sajtos pogacsat elragcsalta 10 honaposan is. Az edesebb valtozatokat inkabb 1 eves kora utan ette.

5. Felvagottat mar 1 eves kora elott is kapott 9-10 honaposan.

2014. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. 1,5 évesen ritkábban

2. 100%os gyümölcslét 1 éves kora után addig babáknak valót kapott

3.babpuding ,tejpép már babakorában,túrórudit 1,5 éves kora körül

4. 2 évesen kapott

5. rendes magas hústartalmú sonkát már 9 hónaposan is,virslit 1 éves kora körül

2014. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!