Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aloe vera gél gyerekeknek?

Aloe vera gél gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Kislányom 3 éves és sokat betegeskedik. Eddig a béres csepp vált be legjobban, de ajánlották az aloe vera gélt is. A forever cég termékeit. Megnéztem, de nagyon drága, majdnem 10ezer forint egy üveg. Annyit most nem tudnék érte kiadni. Viszont láttam, hogy a Rossman, Dm és a bioboltok is árulnak aloe vera gélt.


Megdöbbentem, mert pl. míg a foreveres aloe verában 96% az aloe tartalom (az ízesítettekbeen 91%) addig a Desert Rose márkájú aloe vera ital aloe tartalma 99% (bioboltban néztem) és csak 4 ezer forint egy liter.


Szóval szeretném megkérdezni, hogy szerintetek adhatom a bioboltos aloe vera gélt gyermekemnek? Valamelyikőtök adja, vagy esetleg próbált más aloe készítményet a foreveresen kívül?



2014. febr. 24. 13:59
 1/10 lcs ***** válasza:
54%
Én kaptam anno az öcsémtől ilyen foreveres aloe gélt, de azt hittem kihányom, olyan borzalmas az íze :/ nem tudom, hogy a lányod meginná-e ezeket :( 3 évesnek már vehetsz rágótablettát is, és a c-vitamint is adhatod rágótablettában, mert az erősebb mint a cseppek, ezzel talán még erősítheted kicsit a szervezetét.
2014. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy a DM-es az nagyon rossz ízű. Régen ittam FLP-set az közel sem volt olyen rossz. Azt viszont nem tudom, hogy honnét szedted, hogy 10eFt, mivel most 8700-ért lehet kapni. De ha szétnézel a neten, akkor lényegesen olcsóbban is megtalálod.

Ha más készítményt veszel, az fontos, hogy ne az egész levél legyen benne abban amit veszel, mert akkor hashajtó hatású lesz.

Ne meg persze azt is jó lenne tudni, hogy honnét származik a növény. Mert itthon is láttam már fóliasátrakban aloe-t. És hát, hogy is mondjam vannak kétségeim affelől, hogy az mennyi tápanyagot és más hatóanyagot tartalmaz.

2014. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Hmmm...

Ha tudsz jó helyről szerezni aloe vera növényt, akkor azt add neki. Levágod a héjét, lemosod és eheti. Semmilyen íze nincs, ha összeturmixolod, beteheted teába, narancslébe, bármibe.

És fillérekbe kerül, arról nem is beszélve, hogy olyan, mint a gaz. Ha nem gondozod, akkor is szaporodik ész nélkül.

Én ezt adom a 4 évesemnek. Nem csodaszer, de sokmindenre jó.

2014. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A barack ízű aloe vera gélt néztem mert annak jó íze van, az most 9.514 Ft....


A Deser Rose amerikai import aloe vera gél, az 3.999 Ft. Ennek 99% az aloe tartalma, az foreveresnek 91%


Én ittam mindkettőt anno mikor nem jött össze a baba, azaz teherbeesés céljából. Valóban nem jó ízű, de nem is annyira borzalmas:) Gyerekeknek 1-2 kávéskanál elég egy nap, narancslébe is el lehet keverni, szerencsére a lányommal szinte bármit meg tudok etetni/itatni.


Szóval a kérdésem továbbra is az, hogy nem foreveres aloe vera gélt ad e más is a gyerekének, ha igen milyet, milyen dózisban és mennyire vannak megelégedve vele.

2014. febr. 24. 14:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor kisebb volt a kislányom Forever-eset kapott. Az adagra már nem emlékszem, de tényleg sokat segít. :-)
2014. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de olyan anyukák válaszát várom, akik NEM FOREVERS aloét adnak a gyermeküknek, mert én nem szeretnék 8 meg 10 ezerért aloe gélt venni amikor fele annyiért is lehet kapni.
2014. febr. 24. 15:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tudom, hogy Te olyanok válaszát várod, akik nem foreveres aloe verát adnak a gyermeküknek.Mi is a foreveseket fogyasztjuk.Én még máasikat nem próbáltam és nem is fogom, mert ez bevált, működik és kedvezően tudom megvásárolni.Viszont van pár ismerősöm, aki a foreveres után kipróbálta a bioboltos olcsóbbat és nem írom le, hogy milyen jelzőket mondtak rájuk.Nem működött nekik és visszatértek a forevereshez.

A neten is találsz összehasonlító kisérleteket a különféle aloe vera italok hatásáról. A foreverest egy világszabadalommal védett stabilizációs eljárással palackozzák, ezért olyan a hatása, mint a frissen szüreteltnek, a többié meg nem.

Nekem is van itthon növényem is, de mivel ez egy szubtrópusi nyövény így a más talaj és napfény viszonyok miatt a beltartalma sem olyan.Tudod, minta magyar és az eredeti narancs.

Valóban nem olcsó a foreveres,de működik és ez a lényeg.Egyébként a legjobban akkor jársz, ha közvetlenül a cégtől vásárolod meg, mert visszatérítési garanciát kapsz rá és még a későbbiekben olcsóbban is hozzá juthatsz.Elég jó kevezményeket tudsz elérni, amit a DM-ben vagy máshol nem.Ráadásul megvan az orvosi háttere is, akikkel konzultálhatsz.A neten, vagy egyéb helyeken szabálytalanul árusítják, így nincs is rá garancia, hogy nem nyúltak bele.

Találsz még más, olcsóbb foreveres termékeket is , amik segíthetnek a kislányod immunrendszerének a megerősítésében.A gyerekvitamin pl sokkal jobb és olcsóbb is a gyógyszertárinál.

Jobbulást a kislányodnak!

2014. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
:-) Vicces egy kérdező. Most, 2021 ben adjuk 10 000 Ft ért a Forever Áloe Vera gélt. Ami nincs zseltinnal, ezzel-azzal besűrítve, mint az olcsóbb utánzatok. Nagyon fontos a feldogozási idő is, ebben a FLP a leggyorsabb.
2021. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy éves kor alatti gyerekeknek ajánlott?
2023. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szoptatás előtt is adható a foreveres natur.

2023. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!