Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rollervárásláskor mire figyeljek?

Rollervárásláskor mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Feltűnt, milyen olcsók a rolik és a kislányom régóta szeretne egyet. Melikyet válasszam?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. márc. 3. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora a lányod? A kormánymagasság állítása az egyik legfontosabb. Ha túl magas, nem fog tudni vele rendesen közlekedni.

De ezek nekem tényleg túl olcsók, 10 körül vettünk egy éve, és az sem volt túl drága a kínálatban.

2014. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! 5 éves.

10 ezer még rendben lenne, de efölé nem mennék, mert erkélyen tároljuk a járműparkot és hát eléggé amortizálja az időjárás (pedig télire bezsákoljuk).

2014. márc. 3. 10:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Fiaim nagy rollerosok és karácsonyra pont azt az első linken látható világítós kerekű rollert vettük nekik.

Igazából baromi vagány, ahogy sötétben világít, de egyébként meg nem ajánlom, mert nagyon hamar szétesett.

Most a Tescoban -szerdáig - a ZINC SMX roller le van 50%kal akciózva- így 8290ft, én olyat szeretnék venni, mert az egyik fiamnak már kari óta le kellett cserélni ezt a villogóst, és ilyen Zinc márkájút vettünk neki és az sokkal tartósabbnak bizonyult.

A másik meg az, hogy a kereke ne 10cm-s legyen- a villogósé is csak 10cm-s és így minden utcai repedésbe, résbe, kátyuba megakad! Ennek a Zincnek amit az egyik fiam kapott 12,5cm-s a kereke és sokkal jobb. A Tesco-ban kaphatót nem tudom milyen méretű kereke van- de ha csak 10-es, akkor azt nem ajánlom annyira. Ha 12,5-ös, az már sokkal jobb! :))

2014. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

és az én fiaim 3,5 és 5,5évesek.

Az jó, ha a kormány állítható, de a Zinc-esek azok olyanok szoktak lenni!

:)

Remélem tudtam segíteni!

2014. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi nektek is, jegyzetelek :) és pacsizom a zöldeket!
2014. márc. 3. 14:44
 6/6 A kérdező kommentje:

Állítható kormányút, 12,5 centis kerekűt választottam!

[link]

Köszi! :)

2014. márc. 4. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!