Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a babája pici baba...

Akinek a babája pici baba kora óta átalussza az éjszakát a mai napig, annak is előfordul hogy néha megébredt éjszaka, vagy egyszer-kétszer felsírt? Mi volt az oka és meddig tartott? Zöld kezet adok mindenkinek.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat

2014. márc. 4. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mióta hazahoztuk azóta végigalussza.van hogy megébred pl szomjas,de olyan is van hogy felsír álmából.vagy rosszat álmodott,vagy szomjas volt.de olyan is volt hogy annyira forgott hogy nem bírt továbbforogni és álmába hisztizett.nem vicc,tényleg aludt :D
2014. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

31 éves vagyok, de még nanapság is van, hogy felébredek éjjel 1-2 alkalommal, sőt, nyáron a melegben még iszok is ilyenkor.

A kisbabák sem gépek, ne várd, hogy a kedvedért estétől reggelig mozdulatlanul feküdjenek.

2014. márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes kora óta alussza át az éjszakát a fiam, most 21 hónapos lesz. 2 kezemen meg tudnám számolni, hogy 8 hetes kora óta hányszor sírt fel. Ez egyébként mindig a foga miatt volt.
2014. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Azt még hozzátenném, hogy biztos, hogy ő is felébred éjjel időnként (ahogy mi felnőttek is), de magától vissza tud aludni. Külön szobában alszik, úgyhogy mi ezt sosem vesszük észre.
2014. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kb. 6 hetes korától átalussza az éjszakát, de azért van hogy ébred még néha. Éhes, szomjas, megijed valamitől vagy rosszat álmodik. Piciként maximum 2-szer kelt éjjel, de 2 éves kora után előfordult 1-2-szer hogy ennél többször kelt. Nálunk a volt többnyire a gond hogy vannak időszakok amikor egyszerűen nem hajlandó enni, éjjel pedig ezért kelti a pocakja. Vagy mikor náthát volt. Egyszer pisilni is felkelt.
2014. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4 éves a lányom. 6 hónapos kora óta mondhatom, hogy átalussza az éjszakát, de még a mai napig is, sőt mostanában egyre többször kell hozzá mennem a szobájába és néha még ott is kell maradjak vele, amíg vissza nem alszik. Ilyenkor iszik is általában, vagy kitakarózott és fázik, vagy rosszat álmodott. Mindig van valami.
2014. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

4 eves a kisfiam es 9 hetes kora ota alussza at az ejszakakat. Ez azt jelentette pontosan, hogy este 11-tol reggel 6-ig. Fokozatosan kezdtuk el korabban fektetni es 6-7 honapos korara kialakult az, hogy este 8-tol alszik reggel 6-ig es 1 eves korara kialakult az, hogy este 8-tol alszik reggel 7:30-ig, ez a mai napig igy van.

Kisfiam nagyon ritkan ebredt fel ejszaka az okok a kovetkezok voltak:

1. Fogzas (ekkor volt olyan, hogy 4 ejszakan keresztul sirt es tobbszor is ebredt. Zseleztuk a fogat meg Nurofent is kapott. Mikor kibujt a foga/fogai akkor ez abbamaradt).

2. Valamilyen betegseg miatt (pl. nathas volt es dugult az orra, nem kapott rendesen levegot, ilyenkor proszivoztuk, ritkan laz miatt is felebredt mert gondolom kenyelmetlen volt neki, melege volt...)

3. Mikor kezdte a bolcsit akkor valamiert az elso heten ebredt ejszaka par napig (igazan nem tudom az okat, lehet a valtozas miatt, de ez is abbamaradt).

4. Szomjas volt (meg tudom szamolni a ket kezemen, hogy hanyszor ebredt fel emiatt de elofordult igy megemlitem. Ivott es aludt tovabb).

5. 3 eves kora utan WC-zes ugyben mert mar nem volt rajta ejszaka pelus (ilyenkor kiabal, hogy pisilni kell es valamelyikunk megy vele a WC-re. Valamiert nem szeret egyedul menni de alig birja kinyitnni a szemet annyira almos es alszik is tovabb egybol. Ez is nagyon ritkan van. Talan 10-szer fordult elo az elmult evben).

2014. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2. válaszolóhoz szeretnék csatlakozni, én 35 éves vagyok, van két gyerekem. A nagyobb nem ébred éjszaka, kicsi még gyakran ébred én meg még gyakrabban. Amikor felébredek sokszor hirtelen nem tudom, hol vagyok, mennyi az idő, milyen nap van, kell pár másodperc, míg tudom, hogy szerda van, éjfél, 6 óra múlva kelek és megyünk dolgozni. A kisgyerek is megébred, pár másodperc után tudja hol van, de fogalma sincs mit fog csinálni és mikor és különbenis és az egyetlen eszköze a megnyugvásra, hogy anyát vagy apát szólítja, megfogja a kezét és megnyugszik.
2014. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!