Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Régifajta görkorit hol lehet...

Régifajta görkorit hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Állítható, 4 kerekű.

2014. márc. 4. 10:58
 1/4 A kérdező kommentje:
4 éves kislánynak szeretném, olyat ami cipőre vehető de nem az a mostanában divatos teljesen műanyag vackot.
2014. márc. 4. 11:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem láttam sehol mostanában, de olyanon tanultam korizni kisgyerekként, és utána még elfogyasztottam minden típusból egyet-egyet (cipős, régi egysoros, jófajta egysoros, fűzős-kapcsos), és állítom, hogy annál a cipőre csatolható, állítható tákolmánynál veszélyesebb görkori nincs. Sokkal biztonságosabbak a bokát rendesen tartó műanyag görkorik. Továbbá az egysorossal sokkal könnyebb kanyarodni is.
2014. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


A decathlonban lehet kapni többfélét. Én olyat fogok venni, amit belinkeltem, a 3. képen a rózsaszín, de ami ott van az egysoros. Az áruházban van ugyanilyen, csak a hátsó kereke kétsoros, azt néztem ki. Tehát a két típus között van. Nekünk volt hello kitty-s négykerekű (ez is benne van a linkben), de azzal nem tudott haladni csak ha én húztam és úgy bohóckodott.

5 éves lesz a lányom.

2014. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mind a két válasz hasznos volt és nekünk is a rózsaszín lesz a tuti!

Köszönöm! Szép napot!

2014. márc. 4. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!