Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7éves kislányomnak nagyon...

7éves kislányomnak nagyon vékony szálu a haja. Milyen vitamint adhatnék neki, hogy kicsit dúsabb legyen? Esetleg valamilyen krém?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez veleszületett, genetikailag meghatározott dolog. Nekem egész gyerekkoromban rövid hajam volt, mondván, hogy a vágástól majd megerősödik... hát nem erősödött meg. De tesóm haja ugyanilyen. Szerencsére a lányom e téran az apai ágra ütött, kétévesen kétszer annyi haja volt, mint nekem valaha is.
2014. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért baj az, ha vékony szálú?

Akkor lenne baj pl., ha nagyon hullana.

Nekem világ életemben vékony szálú hajam volt, gyerekként is, most is az van, közel 30 évesen, mert ezt örököltem. Apámnak pont ilyen vékony szálú haja van.

2014. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!