Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lánynak mesekönyvet,...

3 éves lánynak mesekönyvet, képeskönyvet szeretnék, írnátok könyvcímeket, ami nektek bevált és szereti? Eddig semmilyen mesekönyv, képeskönyv nem hozta lázba, most kezdi nézegetni.

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 évesen Bogyó és Babóca volt a kedvenc, ezután pedig azokat az állatos mesekönyveket szerette, mint pl. a 3 kiscica, a gomba, vettünk Andersen meséket is de ezek valamiért még nem kötötték le, lehet a hosszúságuk miatt.
2014. márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bartos Erika: Anna,Peti és Gergő valamint a Bogyó és Babóca


[link]

2014. márc. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbálj valamilyen puzzle mesekönyvet.Az én lányom nagyon szereti az ilyeneket,az egyik oldal kirakó,a másik mese.

Nálunk is kedvenc a Bogyó és Babóca....de van Bartos Erikának egy könyve Hógolyó,amiben mondókák,versek vannak ovisoknak,nagyon jók.

Nekünk megvan a 100 klasszikus mese,ilyen rengeteg változat van. Kislányom kedvence a Kis kakas gyémántfélkrajcárja,Hamupipőke...stb. Szóval ezek a régebbi mesék.

2014. márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az eddigiek is nagyon jók én a Móra kiadónál újra nyomott Szutyejev Vidám meséket ajánlom. Rövid, kedves kis történetek- már az én régi gyerekkoromban is kedvenc volt.


Nálunk még a Kisvakond nagy kedvenc, ebből is van évszakos, számolós, verses, nagy alakú több mesés gyűjtemény.

2014. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én fiam 2,5 évesen az annapetivel és bogyó és babócával szerette meg az olvasást.

ezekbe a könyvekbe beleszeretett, most 4 éves, most más olvasni kell neki minden este legalább fél órát :SD de az annapetigergő még mindig a kedvenc, alig hagyja, hogy mást olvassak :)

2014. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
esetleg,ha elmennétek könyvtárba-és ő választhatna?van ott biztos sokféle,hercegnős,állatos,mondókás-érdemes körülnézni.a mi könyvtárunkban van egy külön gyerek rész-nagy játszósarokkal,asztalokkal.a kisfiam imádja.de az is lehet,hogy nem még egyszerűen nem érdeklik-nem feltételenül kell eröltetni.esetleg a diavetitő?nálunk ez még nagyon bejött
2014. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Fél a diavetítőtől.
2014. márc. 13. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!