Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis kisfiatoknak, hány...

Bölcsis kisfiatoknak, hány darab nadrágja és pólója van?

Figyelt kérdés
Most szembesültem vele, hogy nincs elég ruhája a kisfiamnak. 2 hete bölcsis és tegnap meg ma is kint voltak. Tehát 2 garnitúra ruhája lett koszos. Nálatok ,hogy mükdik ez? Mindennap visztek tiszta kinti ruhát be a bölcsibe? Mert amibe kint játszott tiszta por lett. Abban már nem maradhat alváskor.

#Bölcsu #váltoruha
2014. márc. 14. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

amiben viszem, délelőtt az koszolódik. alváshoz tisztát húznak rá, ebben van délután is, és hacsak nem önti le magét vagy nincs egyéb baleset ,akkor ebben is jön haza. Tehát napi minimum két váltás ruhával számolok én is.


most 3 rövid ujjú, 2 hosszú ujjú, két benti nadrág, 3 kisbugyi, 2 zokni, kintre melegebb naci van tartalékban a szekrényében. És folyamatosan pótolom. De az én fiam egy vadmalac, látom ,hogy vannak gyerekek, akiknek fele mennyiségű ruha bőven elég...

2014. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a válaszod! Nagyjából,így számolok én is, hogy Ennyi ruha kell neki. Kimostam a tegnapit tiszta föld volt a víz ami jött a gépböl. Szereznem kell még ruhát neki. Mert állandón mosni fogok akkor.
2014. márc. 14. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem két ovisom van.Nálunk kell egy alvós szett, meg egy kinti ruházat.Plusz amiben hozom viszem.Tehát totál át kell öltöztetni a gyereket reggel.Egy pólóban és egy rövidnaciban van bent, udvarra hosszú nadrág még,vékony pulcsi,és egy széldzseki.Hetente mosom a ruháit,mivel nem tudja konkrétan mivel összekenni.Nyáron más lesz (homokozás,sarazás,stbstb).Ovi zsákban mindenből van váltás,póló,rövidnaci,zokni,gatya/bugyi,és egy vékony hosszú nadrág,ha esetleg fázna... kb. ennyi :) Ja és külön kinti cipője is van,amiben csak az udvaron vannak.
2014. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a lányomnak a kis szekrénybe tartok 2 nadrág, 2 zokni, 2 póló, 2 pulóver, 2 hosszú body, 2 trikós body, 1 harisnyát!

Most már csak pulcsi és mellénybe megy ki, és nálunk úgy csinálják, hogy van egy kinti nadrágja, amit ráadnak arra, amiben bent vannak, vagy lecserélik arra, amíg kint játszik és mikor bejönnek leveszik/visszaveszik...

És ha nem lesz vizes vagy ordenáré koszos, akkor azt a kinti nadrágot a kinti cipőjére teszik, amit akár 1 hétig is hord kintre!

2014. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!