Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek miért lehet az...

Szerintetek miért lehet az hogy jól alvó 20 hónapos kicsi éjjel 1-2 óránként felsírt? Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Kislányom nyugodtan szokott aludni fél9 - 9ig. Ha fáj a foga akkor bekenem dentinoxal és alszik tovább. Ma éjjel 2 óránként felkelt felsírt nyügös volt. Melege nem volt, nem is fázott. Fogalmam sincs mi lehetet a baja. Csinálnak ilyet ebben a korban?
2014. márc. 29. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Neked sosincs rossz éjszakád? Fájt a foga, rosszat álmodott, éhes volt, szomjas volt, telihold volt, front volt, egy macska járkált a ház előtt (kisfiam egyik éjszaka szinte csak ébren volt, mutogatott nekem az ablakba, de én semmit nem láttam, hajnalban láttam meg, hogy egy hü... menyét állandóan az ablakba ült gondolom melegedni, de ahogy felkapcsoltam a lámpát mindig el ment ezért nem vettem észre korábban). Szóval ez most egy ilyen éjszaka volt , ma éjszaka aludni fog. Még annyit elmondanék, hogy én 3 évesen 2 hétig minden áldott éjszaka éjfélkor sírva ébredtem, 20 perc alatt megnyugodtam, és aludtam tovább. anyu szerint nem is voltam magamnál, aztán elmúlt. Vannak ilyen éjszakai felébredések már 1-2 évesen is, soha nem derül ki az oka majd elmúlik. Válás, halál, betegség, új személy, új bölcsi, új helyzet nincs a családban? Ágyát nem húztad át tisztára? (túl friss illata volt, nem a megszokott)
2014. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!