Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekednek van képzeletbeli...

Gyermekednek van képzeletbeli barátja?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 06:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4 gyerekem van, egyiknek sem volt.
2014. ápr. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pont most írtam pár kérdéssel lejjebb, hogy az egyik gyerekemnek cicája volt, a másiknak egy farkasa. Pár hónapig voltak meg, mi úgy tekintettük őket, mintha tényleg lennének. Etettük őket, játszottunk velük, jöttek velünk mindenhova.
2014. ápr. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a legtöbb kisgyereknek van. Ez természetes dolog. Nekik még élénk a fantáziájuk, és nem mindig különböztetik meg a valóságtól.
2014. ápr. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Most 3,5 éves a lányom, úgy kb fél éve nincs meg a "barátja".
2014. ápr. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Baratnom kislanyanak van. Nagyon mokas, a legvaratlanabb pillanatokban kezd el beszelni hozza. 2,5evesen "jott", most 3 eves.
2014. ápr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4,5 évesemnek állandó barátja nincs, de séta közben füvet szed és eteti a lovakat (beszél is hozzájuk), otthon meg mindig vendégei vannak (hercegnők, mesefigurák, stb.).
2014. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kisfiam amikor úgy 3- 3,5 éves volt egyszercsak képbekerült VIDA....nem tudtuk honnan jön ez a szó és megkérdeztük, mondta, hogy a barátját hívják így, aki megszokta látogatni....a hideg is kirázott amikor elkezdte elmondani hogy hogy néz ki (szürke színű, alacsony, nagy feje van.....)persze mindig szívesen láttuk Vidát, ha jött. Bár a fiam közölte azt is hogy csak ő láthatja, mi nem...és hogy Vida hallja amikor hozzá beszélünk.

Volt hogy vele játszott a szobában... és vitt neki is inni... Egyszer férjem mondta hogy hívja meg nyugodtan Vida szüleit is, mire a fiam mondta hogy voltak már nálunk ők is.... aztán 4,5 évesen már nem volt nálunk Vida, bár még mindig emlékszik rá!

2014. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

kedves kérdező: nem, még nem volt képzeletbeli barát (4,5)

kedves #7 válaszoló: kicsit rémisztő ez a Vida történet. És majdnem 1 évig ott volt "köztetek"? Naponta beszélt a barátjához, vagy csak hébe-hóba tűnt fel? Utána egyik napról a másikra vége szakadt a barátságnak?

2014. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az én lányomnak is van. Akiknél van, azoktól kérdezném, hogy csak otthoni környezetben vagy bárhol ott van? Pl. óvodában? Nekünk az óvónő mondta, hogy a többi gyerek furcsállja mikor magában beszél a lányom, de ugyanakkor emiatt nagyon népszerű is lett. Kicsit elbizonytalanodtam, hogy szóljak e neki emiatt, vagy hagyjam, hogy magától vegye észre magát...
2014. ápr. 12. 21:46
 10/13 anonim válasza:
Én egyszer olvastam olyat hogy a kisgyerekek elvileg látják a szellemek Vidáról jutott eszembe bár vida leírása inkább elmenni földönkívülinek:)
2014. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!