Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tisztitjatok az Elefanten...

Hogy tisztitjatok az Elefanten kiscipöt?

Figyelt kérdés
Ma kisfiam kint jatszott a cipöjeben, amit nagyon összekoszolt. Az egyiket szappanos vizzel atdörzsöltem es meg szaradas utan is sokkal sötetebb maradt, mint a masik. A Tapintasa sem kellemes mar, hanem szaraz.Egyebkent bezs szinü.
2014. ápr. 15. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak bézs-rózsaszín volt, sokszor tiszta sár.

Langyos vízbe tettem egy nagyon pici Dreftet, abba mártottam bele a mosogatószivacs puhább részét és szépen megsikáltam. Nem tocsogott a vízben a cipő, mégis lejött róla a kosz. Utána sima vizes szivaccsal is áttörölgettem. Mindig olyan lett utána, mint új korában, nem lett durvább tapintású sem.

2014. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mosógép. :) A miénken van cipős program, arra szoktam betenni, olyan, mint újkorában. :)
2014. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon koszos, akkor körömkefe, meleg víz. Ha csak kicsit, akkor van Elefanten ápoló hab itthon, azzal szoktam. Amúgy ha vízzel sikálom, száradás után akkor is át szoktam törölni a habbal. Nagyon jó. A lányomnak a téli bakancsa volt Elefanten, szintén bézs színű.
2014. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Kedves 3. azt a habot a Deichmannban vetted? Mi a pontos neve? Mennyibe került?
2014. ápr. 16. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, Deichmannban. Nano intenzív ápoló hab a neve, de rajta van, hogy Elefanten (gondolom az a márkája). Én nagyon szeretem, minden cipőjét azzal tisztítom, de az enyémeket is szoktam. :)
2014. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!