Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szupinált cipőt? De milyet?

Szupinált cipőt? De milyet?

Figyelt kérdés
Kisfiam most kezdett el önállóan járni, de nagy távokra még nem képes. 16 hónapos. 13 hónapig gyógytornára jártam vele. A gyógytornász azt mondta, hogy szupinált cipőt vegyek neki, mert a bal bokája nagyon bedől. A két hónapos csípőszűrésen azt mondták, önálló járáskor vigyem kontrollra. Szerintetek már vigyem, és várjam meg az orthopéd orvos véleményét is? Mert lassan már vennék neki tavaszi cipőt.. Kinek milyen tapasztalata van az ilyen cipőkről? Magas lábfejű gyerekeknek melyik fajta a jobb? most egy Szamost hord. előre is köszönöm a tapasztalatokat!
2014. ápr. 21. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a Salussal voltunk leginkább megelégedve. Ártani nem fog, szerintem nyugodtan vedd meg neki, a legtöbb ortopédus úgyis azt javasolja.
2014. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan vedd meg. Egészséges lábra is jó, sokan hordják, megelőzi a problémát. Mi Maus-t, Asso-t, Supy-t szoktunk venni....
2014. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld!
2014. ápr. 22. 14:16
 4/5 SzCJudit ***** válasza:
Szia! Nekünk a Szamos szupinált vált be és szépek is :)
2014. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, én is elégedett vagyok vele!
2014. ápr. 23. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!