Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik gyerekitalt tudnátok...

Melyik gyerekitalt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Márkára lennék kíváncsi és arra, hogy a natúr vagy az ízesített jobb-e.Reggeli szopizás helyett kapná a lányom.Sima tej nem kell neki, nem szereti.Szopizik, abba hagyja, amint elteszem megint kell neki és ezt játszuk fél óráig.Lehet a tejem sem elég már neki, lassan 2 éves lesz.
2014. ápr. 23. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két évesen már ne legyen egy étkezése szoptatás. A tejitalokat sem olyan rettenetesen fontos már erõltetni, az èn lányom 1 éves kora óta nem kap sem tápszert, sem semmit, mert allergiás a tejre. Eszi, amit mi, és kap zab- vagy rizstejet. A férjem orvos, szerinte ennyi elég, a gasztrós szerint is. Vàlaszd el, ès slussz.
2014. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem elég már egy teljes étkezésnek a tejed, 1 évesen már a szopi után be szokták vezetni a reggelit (azt amit te is eszel). 2 éves, bármit adhatsz neki szoptatás után vagy tej helyett, pl. gabonapelyhet, kenyeret felvágottal, tojásos ételt...
2014. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Reggel már rendesen reggeli kéne igazából már kb 9-10 hónaposan érdemes reggelit is adnia reggeli tápszer/tej mellé. Én a kakaót javasolnám reggeli italnak a reggeli mellé.
2014. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A fiam 10 hónapos kora óta rendes főtt ételt eszik , mint mi ( tejbegrízt, vajas, májkrémes, zsíros kenyeret,főzelékeket, sültkrumplit, krumplipürét, rántott sajtot, leveseket, stb.) Ha konkrétan itókára vagy kíváncsi, mi leginkább teát főzünk neki, azt nagyon szereti. Cappy-t szoktunk még neki venni (alma, barack, narancs) , szereti a kakaót is , ha szívószálasat szeretne akkor a Vita Tigris a befutó. Meg vannak ezek az "iható joghurtok" azt is szereti.

Reggelire pudingot is ehet, vagy tejbegrízt/rizst, esetleg bundás kenyeret.

Remélem segítettem

2014. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amikor a lányom 22 hónaposan abbahagyta a szopit, ő sem akarta meginni a tejet. Utálta.

Pár hónapig nem erőltettem a dolgot, nem is említettem, adni sem próbáltam neki. Most már 2 éves 3 hónapos és imádja a tejet is és a kakaót. Csak ezekből hajlandó meginni egy egész pohárral, ezenkívül alig iszik.

Persze kap rendes reggelit is emellett már kb 1 éves kora óta.

Szerintem pár hétig felejtsd el a tejet, majd úgy kezdd, hogy nem neki akarsz adni, hanem te kezded el inni úgy, hogy ő is lássa, biztos kedvet kap majd hozzá.

2014. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milumil 12+ gyerekitalt adok az egyevesemnek. Van kétéveseknek való. Dmben találsz egy adagos kiszerelést is, igy nem kell egyből venni egy dobozzal.
2014. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy ilyen sokáig szoptatsz, de ha tetszik ha nem, ő már nem baba, rendes reggelire van szüksége!
2014. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milupa 12+ banános tejitalt kapja,most fogok váltani 2 éveseknek valóra,mert tegnap lett 2 éves
2014. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de a lányom mindent eszik már :)A reggeli szopit úgy képzeljétek el, hogy reggel 5-6-7 között szeretne, aztán vissza alszik.NEM EZ A REGGELIJE.Aztán 8 és fél 9 körül ébred.Hajnali 5 felé, azért nem adhatok neki vajas kiflit.... :)
2014. ápr. 24. 13:50
 10/10 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy kezdjük elhagyni a szopizást.Napközben már 1 éves korai körül nem szopizott.Az esti még megmaradt és most a hajnali fél 2 szopiról próbálom leszoktatni, bár sírdogál egy ideig, de aztán vissza alszik.
2014. ápr. 24. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!