Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok Budapesten olyan...

Tudnátok Budapesten olyan (beltéri) játszóházat ajánlani ahol egy 21 hónapos gyerek akár több óráig is elvan?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Eleven park-van külön bébi része is
2014. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Kalandpark Játszóház a 17. kerületben. Imádjuk!
2014. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kíváncsicska ***** válasza:
eleven park.23 hós volt a lányom mikor elmentünk.Nagyon élvezte :) 3 óráig bírta teljes lendülettel :)
2014. ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Kac-kac a Kökiben. Simán elvoltak a lányok (3 évesek), de a barátnőm kisebbik gyerkőce is, aki akkor volt 6 hónapos.
2014. ápr. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem korai több órára ott hagyni egy 21 hónapost még... Rengeteg az inger, idegrendszerileg túlterheled. Egy, másfél óra bőven elég szerintem. Persze gyereke válogatja, de nekem ez a tapasztalatom ezzel a korosztállyal.
2014. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kíváncsicska ***** válasza:
Mi nem ott hagytuk, hanem vele voltunk mondjuk
2014. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek! :)

Termeszetesen csak addig maradnank amig a kicsi birja! :)

2014. ápr. 24. 20:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? Nem hagytuk ott a gyerekeket, amíg mi vásároltunk a Kökiben, hanem mi is végig játszottunk velük... Kinek szúrta a szemét a válaszom?
2014. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!