Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 év körüli gyermeketek...

3-4 év körüli gyermeketek milyen meséket néz szívesen?

Figyelt kérdés
tv-ben is, vagy dvd-n, mind a kettő érdekel.
2014. ápr. 28. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Gru 2 a hosszabból, semmi más de ezt napi 5x is képes :) Tvben az M2 és a Nickelodeon megy, Dora, Diego, Eszes Jess, Traktor Tom, Umizumi csapat, Spongyabob, Roary, Thomas, Chuggington, Bubi guppik. 3.5éves fiú
2014. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy idoben a Gru ment minden nap,aztan az Igy neveld a sarkanyodat,most a Rio-ert rajong es ezeket tobbszor is kepes vegig nezni naponta mikozben jatszik. A tv-ben fuuuuu ha en hirtelen tudnam a cimeket,mert meggyagyulok mar a mesektol :D Minimaxot nez egyebkent es a dzsungel konyvet es a Pan Peter kalandjait nagyon szereti,a tobbinek a cime nem jut az eszembe.
2014. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Minimaxot néz általában és Pókembert, a nagyobbik testvér miatt becsúszik egy-egy Ben 10 is. Mostanában viszont a Turbót nézi állandóan :)
2014. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Verdák,Repcsik. Régen volt egy Toy Story-s időszaka. Matuka meséit nézi a youtube-on neha.. kedvenc még Pepa a kismalac(agyon verném aki kitalálta) meg Shaun a bárány(azt én is szeretem). Jaaa meg Mása és a medve(nem tudom otthon adják e mert kulfoldon elünk de nekem ez a kedvencem:))
2014. ápr. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
TV-ből az M2 megy, néha Minimax vagy JimJam, DVD-ről Nyúl Péter és barátai, Dóra. Youtube-on, videakid-en szoktunk még "szörfözni", ahol aktuális kedvencek az Állati küldetés, Matuka meséi, a mindenféle angolnyelvű "nursery song"-ok... Mása és medvébe mi is mindig belebotlunk (egyébként simán szeret bármilyen nyelven mesét nézni). "Régebbi", többhónapig gyűrt kedvencek voltak, de azért még mennek néha a Bogyó és Babóca, Kisvakond, Hupikék törpikék, Magyar népmesék. Nagyon szeretné még a Tom és Jerryt illletve az összes püfölős-pörgős "amerikai klasszikust", de meglátásom szerint, már egy ilyen után elég zizi lesz, úgyhogy csak kb. havonta egyszer engedem. Hosszú mesefilmek még nem kötik le.
2014. ápr. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4 éves lány. Tvben: Dóra a felfedező, Én kicsi pónim, Vízcsepp mester, Madagaszkár pingvinjei (ezt Apával együtt nézik), Dvd-n,vagy online Barbies meséket néz,ezek a nagy kedvencek,mindet szereti,de nézi a régi Hófehérkét,vagy a Szépség és a szörnyeteget,Aranyhaj is kedvenc.
2014. ápr. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
pompom, süsü, vizipòk, és a favorit nem mese de meg van veszve ért E.T. a földönkívüli
2014. ápr. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hete a Rio a kedvenc, minden nap megnézte míg nem volt oviban (beteg volt), és a legnagyobb baj, hogy még én is szívesen nézem :) TV-ből Noddy (ez régen is kedvenc volt, míg nem ment a TV.ban) , Eszes Jess és Mickey egér játszótere
2014. ápr. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tv-ben hétvégente a Diego érdekli. Egyébként Thomas, Vuk, Szörny Rt, Szörny Egyetem, Némó, Verda, Néha még Babócát is néz. Ezen felül a tengerrel kapcsolatos természetfilmek érdeklik, de ugye az nem mese.
2014. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

m2-n este 7kor megy zabu maki, azt minden este megnézi, vacsi közben, legalább jól eszik.


hétvégén meg vagy egy dórát vagy egy mickey játszóteret néz meg, ezeket szereti még :)

2014. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!