Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam azt mondja, hogy...

Kisfiam azt mondja, hogy csípi a pisi. Vizelet vizsgálat eredménye negatív. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vittünk vizeletet, a háziorvos azt mondta, hogy az eredmény negatív lett. Kisfiam pedig azt mondja, hogy még mindig csípi a pisi. 2x kamillás ülőfürdőben pancsiztunk. Ezen kívül milyen gyógymóddal tudnék segíteni.
2014. ápr. 30. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Kevés a 2x-eri ülőfürdő. Folytassátok a kamillázást és mutassátok meg urológusnak is. Nem biztos, hogy a vizeletben van a probléma.
2014. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs véletlenül kis sérülés, kipirosodás a kukiján? Mert ha ott valami miatt sérült a bőr, akkor a sima vizelet is azt a kipirosodott, gyulladt felszínt csípheti.
2014. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pont 1 hete voltunk kuki vizsgálaton, és picit valóban be van neki repedve. egyébként nem piros a kukac, én nem is láttam rajta semmit. A doki adott szteroidos krémet, amit már 1 hete használunk.
2014. ápr. 30. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondták, hogy a szteroidos krémet meddig lehet használni? Ugyanis a szteroidos dolgok nagyon erősek és annak nem szokták 3-4 napnál tovább ajánlani a használatát. Szerintem azt mindenképpen hagyjátok abba.

És akkor ha valóban van repedés rajta, akkor valószínűleg azt a repedést csípi a pisi.

Esetleg kis Neogranormont kenj rá, attól rendbe jön a repedés és elmúlik a csípő érzés is pisilés közben.

És a kamillázást sem jó sokáig csinálni, mert az meg szárítja a bőrt.

2014. máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

valójában nem repedés, hanem hegesedés van a kukiján, a szteroidos krémet 3 hónapig kell használnunk. Ezen én is meglepődtem, mert úgy tudom, hogy pár napig lehet. én is használtam, amikor bőr problémám volt és 4nap után leálltam vele. mondjuk kisfiamnál se merem használni, 10nap után abbahagytam, szerdán tudom csak felhívni a dokit és rákérdezek, hogy komolyan eddig kell használni?

most azt mondja, hogy nem csípi a pisi...

2014. máj. 5. 08:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem Ftorocortot írt fel véletlenül? Mert azt valóban ilyen sokáig kell használni.
2014. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem, hanem Locoid krémet.

Szerinted ezt is lehet 3 hónapig használni?

Mondjuk csak bíznom kellene a dokiban, nem most kezdte a szakmát és elég sok kuki "ügye" volt már.


Csak engem ez a mondat zavart meg a betegtájékoztatón és ezért hagytam abba:

A Locoid 1 mg/g krém fokozott elővigyázatossággal alkalmazható

- ha az arc, a külső nemi szervek és a hajlatok kezelése szükséges, mert ezen területek bőre különösen érzékeny a kortikoszteroidokra.

2014. máj. 6. 11:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használd. A gyógyszergyáraknak muszáj minden ijesztő dolgot ráírniuk, de ettől még van amire ezek a kenőcsök nagyon jól beváltak (mellék hatás nélkül, ha úgy használod ahogy az orvos mondta).
2014. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!