Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok ötleteket mondani...

Tudnátok ötleteket mondani szülinapi ajándékra egy 4 éves fiú gyerek számára?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 16:09
 1/7 anonim válasza:
49%
Én mindig nagy plüss macit,tigrist meg ilyeneket kaptam 4 éves koromban és nagyon örültem neki
2014. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lego, épitőkocka, szerelő asztalka kisautó szett
2014. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lego, van most újfajta a Lego Junior, szerintem tök jó. Kirakó, társasjáték, az enyém szeret dominózni is, az enyémnek mindig lehet könyvet is venni, mindennap vetetne egyet. Anyaként azt mondom, hogy bármit, csak plüssöt ne.
2014. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam box zsákot kapott 2 box kesztyűvel. Azt lehet püfölni, főleg,ha sok az energiája:-)))

Nagyon örült neki!!!

2014. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiam társasjátékokat kapott szülinapjára,mert addig nem nagyon volt,így beruháztunk pár darabra.Azóta már volt több ünnep is,amikor ajándékot kapott,akkor pókemberes felnőtt méretű ágynemú huzatot,felnőtt takarót,felnőtt méretű pókemberes lapos párnát.Nálunk a kedvenc mesefigurás ruhák mindig bejönnek,legyen az egy boxeralsó,póló,nadrág,sapka,bármi,amin pókember,batman és angry birds van.Kapott két kezeslábas pizsamát(látta üzletben,és nagyon tetszett neki,természetesen pókemberes,meg van egy repcsis.Sajna ezek elég drágák,de nagyon jópofa.Kapott legót,kukabúvár kocsit,na az egy vagyon volt 10.000,de az volt a vágya.imádja a transformerseket,azt is lehet bővíteni.szerintem amúgy amivel nem lehet mellélőni,az a legó.nem nagyon ismerek olyat,aki nem szereti,meg az autó.mondjuk az én fiam jobban örül valami pókemberes ruhának,mint egy autónak
2014. máj. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem mindkét fiam útálja a plüssöket csak itt porosodnak..:)

Most hétvégén lesz a 4 éves fiamnak a szülinapja,mivel nem írtál összeghatárt így leírom miket kap:

-tőlünk:benzines 110 köbcentis guadot(2 éves kora óta qudozik egy kicsi elektromossal téeln nyáron nyüstöli d mostanra már kinőtte)

-két mamától összedobva:három állásos hintát(sima hinta,tányérhinta,kakashinta)

-keresztszülőktől:társasjáték,verdás pizsi,thomas take a long elektromos kisvonat


ezeken kívül még van neki ilyenje ezzel szeret játszani:

https://www.youtube.com/watch?v=AbBJaSar3EE

https://www.youtube.com/watch?v=AbBJaSar3EE


plusz legó,kirakó stb


Boldog Szülinapot a fiadnak!

2014. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!!
2014. máj. 9. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!