Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van gyermekednek kedvenc,...

Van gyermekednek kedvenc, alvós játéka, amihez nagyon ragaszkodik?

Figyelt kérdés

Én lányom 3,5 éves, eddig egy elefánt volt a mindenhova vittük, ám egyszer vaalás közben kicsit kiégettem, így már csak itthon nyúzza, és egy plüss pónit visz mindenhova :)

Nekem öröm nézni, ahogy úgy beszélget velük, játszik, mintha tényleg kis barátai lennének. Nálatok mi a kedvenc?


2014. máj. 21. 06:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik lányom 8 éves,neki egy nagyon puha rózsaszín pónija van,nem beszélget vagy játszik vele,de mindig azzal alszik.A másik lányom 14 neki van egy nem is tudom micsodája :)) Lehet kutya,és maci is,valahol a kettő keveréke.4 éves korában kapta,azóta azzal alszik,ha elutazunk is viszi magával,ha éjszakára ott maradunk.Persze ezt sehol nem reklámozza,hisz"ciki" :))
2014. máj. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 gabszem ***** válasza:
100%
2 éves a Kislányom. egy plüss Maja méhecskével és egy plüssmacival alszik. de csak az ágyában vannak. máskor nem játszik velük.
2014. máj. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kislányomnak egy fehér mackója van, de napközben is játszik vele: eteti, pelenkázza, stb., 6 éves kisfiamnak egy tenyérnyi egérkéje van, már csak az ágyban fogja a kezében, ha alszik. Korábban a mesenézéshez is kellett, és az egérke is járt bölcsibe, oviba... Hátránya, hogy kicsi, és könnyen "eltűnik", így rengetegszer kellett egerésznem. :))
2014. máj. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2éves lesz a lányom és egy ikeás sárkánya van, akit értelem szerűen Süsünek hív. :) Nem játszik vele napközben, viszont múltkor beágyaztam és a komódon felejtettem Süsüt, na volt nagy balhé este, hogy miért nincs az ágyban. :) Szóval vele kell aludnia.
2014. máj. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20 hónapos kislány és nagyon labdás, úgyhogy nálunk van, hogy 5 labda is van az ágyon, de az éppen új játékokból is visz be, mikor lecseng 1-1 másik.Most a hajós Duplóból a kismaci,nyuszi,de van még mellette fél m-s jegesmaci,1méteses nagy plüsspingvin, de van 1 puha labda az bizonyult eddig a legállandóbbnak.Ha vhova megyünk szintén nincs állandó játék, amit akar azt visz.
2014. máj. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

6 éves a lányom, a legnagyobb kedvence egy plüss medve, és még két dobogós alvókája van: egy bambi meg egy lila plüsspóni. Valamelyik a háromból megy az oviba, vagy alvóstárs otthon... de a maci utazik velünk fixen mindenhová.

A fiam 4,5 éves, neki ügyeletes kedvencei vannak, amik pár hétre szólnak. Fiús alvókákról van szó, ami lehetőleg valami dínó, sárkány, szörny, rovar/bogár...

Még mindketten játszanak is a plüssökkel, de szerintem a lányomnál nemsoká lecseng ez az időszak :/

2014. máj. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5éves lányom sose aludt állatokkal, pedig soha egy percig nem tiltottuk. A karomat birizgálja, úgy alszik el.


Szerepjátékozni ő is szokott a plüsseivel, de nem alszik velük. Mindig másik a kedvenc. Mondjuk az nem baj, hogy nincs nélkülözhetetlen állata, mert így nem kell rettegni, hogy elhaygjuk vagy tönkre megy.

2014. máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, érdekes nálunk sosem volt alvós állata. Egyszerűen nem igényli. Annyira szeret aludni, hogy amint ágyat ér már durmol is, lehet ezért.
2014. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

4,5 éves a fiam, a plüss állatok nem érdeklik, pedig Dunát lehetne rekeszteni velük (néha szokott velük szerepjátékozni, de ritkán).

Viszont születésétől van egy kispárna (azon feküdt, mikor szoptattam, majd amikor már nagyobb volt, akkor azzal támaszottam meg a hátát szopi közben), amihez ragaszkodik.

Eleinte oviba is hurcoltuk, mert csak azzal aludt el, de utána oda rendszeresítettünk egy másikat. Itthon viszont csak az kell neki.

2014. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
alvós rongyija van,csak azzal alszik,bár már nem túl tiszta,nem merem kimosni,mert mindig szagolgatja és ha próbálok sötétben egy másikat adni neki,ami tiszta,eldobja egyből és kiabál:rongyiiiiii(2 éves)
2014. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!