Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesre milyen szandált...

2 évesre milyen szandált vesztek? Elöl teljesen nyitott vagy inkább olyat aminek van elöl az orr résznél egy kis anyag?

Figyelt kérdés

Jobban tetszene az aminek az orránál van egy kis anyag így annyira nem nyitott elöl. Ha pl elesik, motorozik akkor kicsit védi az ujjakat. Viszont sokkal kevésbé kapni ilyet.....

Milyet használtok, milyet vettetek?



2014. máj. 23. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi már nyitott elejűt vettünk.
2014. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szandálcipőt
2014. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A szandálcipő nem túl zárt?Mert a szandált zoknival adtam rá tavaly mikor még nem volt olyan meleg de a cipő már az lett volna.
2014. máj. 23. 10:20
 4/11 anonim ***** válasza:

Lányomnak mindig nyitott szandálja volt, és még soha nem sérült meg a lábujja (4 éves). Érzi a gyerek ezt motorozás közben!

Zártabb szandiban is képesek lehetnek olyat esni, hogy megsérüljenek (ha nem a lábujja, akkor mondjuk a térde sérül), szerintem ez nem cipőfüggő. Persze védettebbnek érezzük az elől zárt cipőt, de én meg tapasztalatból azt látom, hogy nem oszt nem szoroz. :)

2014. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyitott elejű szandált legtöbbször vékony zoknival, de zokni nélkül is. Több pici lábúját kikezdte a szandálcipő motorozás közben, ezért maradtunk a szandál-zokni párosításnál. Csak szupinált, magas kérgű szandit használunk.
2014. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindig nyitott elejűt vettem a lányomnak.

40 fokban én is megsülök a zárt/zártabb cipőben. Gondolom szegénynél sincs ez másképp.

Motorozáshoz meg cipővédőt használ a lányom az év minden szakában. :)

2014. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én írtam a szandálcipőt. Mi rengeteget járunk a közeli parkba is a játszótér mellett, elég magas a fű, ki tudja mibe lép hirtelen. Emiatt tuti nem kockáztatom a nyitott orrúval a dolgokat.
2014. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi még olyat vettünk aminek az elején is van egy kis anyag, tehát nem nyitott elöl teljesen.
2014. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hát megoszlanak a vélemények :) nem baj!!!!

Mondjuk zoknival védve van azért a lábujj

2014. máj. 23. 10:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Elől nyitott szandálja van a fiamnak.
2014. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!