Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen programokat csináljak...

Milyen programokat csináljak a nyári szünetben az unoka tesóimmal?

Figyelt kérdés

egy 10 éves fiú és egy 9 éves lány uncsi tesóm fog jönni hozzánk nyaralni pár hétre. milyen programokat csináljak h ne unatkozzunk itthon mivel napközben csak hárman leszünk itthon mert a szüleim dolgoznak. Mi vidéken lakunk nagy kerttel ők Debrecenben és eléggé gép és tv függők főleg a fiú de én nem szeretném ha mindig gépeznénk vagy tv-nénk nekem nagyon unalmas

ahol mi lakunk sajnos nincs fagyizó úgyhogy oda nem tudunk menne ti mit fogtok csinálni a kb ilyen korú gyerekkel nyáron?? (18 éves vagyok)



2014. jún. 7. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
labdázni,frizbizni,valami vizes programot csinálni.. :D vagy csak mászkálni,játszótérre akár...ha nincs túl meleg,csináljatok sütit a többieknek..stb,stb. :D
2014. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

medencézni,focizni otthon a kertben

biciklizni a városban

üljetek fel egy vonatra és vonatozzatok át egy másik városba ahol van fagyizó,szökőkút,nézelődni a városba majd vissza.

felülni egy buszra és elmenni egy kirándulós hegyes vidékre(márha van ilyen a közeletekbe ennyi idős gyerekekkel max 1-2 órás utat mernék bevállani)

Állítsatok fel egy sátrat az udvarba 1-2 lehet kint aludni a kertben ha már nagy meleg lesz éjszaka is.Az ilyen kempingezést minden korú gyerek élvezi!

Szalonnasütögetés,sütisütés!

2014. jún. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!