Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ajándékot vegyek egy...

Hubilla kérdése:

Milyen ajándékot vegyek egy 10 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Kb. 5000.- Ft. értékben szeretnék valamit, aminek örülni fog. (unokatestvér) Kérlek, adjatok ökleteket! Köszi!

2014. jún. 26. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
nehéz tanácsot adni ha nem ismerjük a kislányt... ez az a kor, amikor van aki még tényleg igazi gyerek és játszani szeret, de ismerek olyan 10 évest is, akit már az öltözködés érdekel... kérdezd meg a szüleit, hogy minek örülne :)
2014. jún. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A szülők megkérdezése nélkül szeretnék venni valamit. (a kérdést nem tettem volna fel Nektek)

Még nem az a típus, akit a külsőségek (öltözködés, stb... érdekel) Valami kreatív képességet alakító ajándékra, vagy érdekes könyvre gondoltam. Az ismerettségemben mind kisebb gyerekek vannak, emiatt vagyok tanácstalan. Talán közettek van olyan, aki jól döntött hasonló esetben és sok örömet okozott.

2014. jún. 26. 09:27
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor talán gyöngyfűzős könyvet + mellé damilt + gyöngyöket vennék neki... én imádtam ennyi idősen gyöngyöt fűzni :)
2014. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

üvegmatrica-festék

tetkó, csillámtetkó

színehzető táska [link]

képkarcoló

smart egg

ördöglakat

kirakós többszáz darabos

szakácskönyv kis köténnyel

Inquizitor kvíztársas

Activity Junior

Rubik-kocka

zseníliadrótból valamilyen állat- vagy figurakészítő készlet

gyertyaöntő készlet

gyöngyfűző készlet

gumikarkötő-készítő készlet

[link]

napló (van hangfelismerős is...)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

woooow!!!!

kösziii

2014. jún. 26. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Plusz egy könyvet mindenképpen vennék.
2014. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!