Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért kakiltatják pisiltetik...

Miért kakiltatják pisiltetik gyermekeiket a játszótéren belül a kerítés, bokor mellé?

Figyelt kérdés
Azt megértem hogy nincs idő hazavinni egy kisgyereket ha szól hogy a dolgàt intézné, de ha már odakakilt akkor miért nem szedi fel a szülő? Ma a guta ütött meg mert sikerült gyermekemnek belelépnie és hab a tortán hogy ennek kíséretèben még egy rágóba is.Tehát az apró kavicsos, kakás, ràgós nyúlós masszàt próbáltam kikefélni a szandálból ami csak nyúlt-nyúlt.Azt már említeni sem merem hogy ma vettem a szandàlt, mert különben kidobtam volna.Reménytelen volt a letisztítàsa.Fültisztítóval 1órás munka.Ha a játszón kívűl vagyunk, nem szólok egy szót sem de eg milyen higiénia? Otthon is a padlóra kakilnak? Számomra elfogadhatatlan.
2014. júl. 3. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen igazad van. Lehet kapni eldobható papírbilit, azt pont az ilyen esetekre találták ki.
2014. júl. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen! Pont én is rátaláltam erre a papírbilis dologra.De ha nincs vagy nem tellik, felszedni azèrt fel lehet nem? A másik meg hogy ne a jàtszón belül történjen.Ameddig a kerítésig elmegy addig a kapuig is el tud menni hogy kívűl végezze.
2014. júl. 4. 00:18
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Sok kisgyerekes anyuka azt hiszi, hogy neki mindent szabad. Sajnos ezt tapasztaltam. Engem még az is zavar, amikor a boltban felbontják a gyereknek pl. a chipset és szanaszét gurul. Felszedni luxus. Épp ma volt rá példa.
2014. júl. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák után is összeszedjük a xart, a gyerek után is össze kéne.
2014. júl. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Nemrég volt egy hasonló kérdés.


Amúgy egyáltalán nem ez az általános. A múlkor az én kifiam fölvett egy félig kiszáradt darabot,(de az sztem kutyakaka volt) hogy megvizsgálja mi ez, sejtheted milyen boldog voltam... Én a kutyásokat sem értem hogy minek engedik be az elkerített játszóra a kedvencüket.



A magam részéről annyit, hogy két kisgyerekkel, a játszóról nem érünk haza pisilni. Összeszedni a játékokat felcuccolni a két kicsivel a harmadikra, addig nem bírj a nagy. Így a pisilést megoldjuk lent, bokorban. Nálunk az egyik oldal a játszó mellett út van, oda nem küldöm. A másik oldalon vannak a kutyások, oda sem, lentről sétány, föntről focipálya, így bevallom, - hogy sok anyukával együtt-, a játszó szélén lévő bokorba pisiltetjük agyereket.


Olyannak szemtanúja még nem voltam, hogy valaki direkt oda kakiltatná a gyerekét. Velünk volt már olyan, hogy olyan helyen voltunk, hogy bekéreckedni sehova nem tudtunk, haza nem értünk volna, de zacskóval felszedtem és kidobtam.


Játszón (és bárhol máshol is) felháborítónak tartom, ha ott hagyják. Nyilván nem törzsjátszósok, vagy alapjáraton ennyire igénytelenek.

2014. júl. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Mert bunkók. Pár éve egy szabad strandon egy cigány asszony a fejemtől 1,5 méterre a fűben szaratta meg a kábé 4-5 éves gyerekét. Azonnal összecsomagoltam a családot és soha többet nem mentünk oda.De láttam már ilyet a belvárosban is, amikor két kocsi közé kakáltatta a kislányt a szintén nem magyar anyuka. Nem vagyok rasszista, de ez szomorú és vérlázító egyben.
2014. júl. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Soha nem tennék ilyet.A kocsiban benne van a bilije,ha helyzet van (volt már rá példa) csak előveszem,és ráül.Egyéb esetben vinnék papír bilit vagy ha tényleg nem lenne más mód csak a bokor mellé kakiltatni akkor felszedném,és kidobnám mint a kutyák után szokás,bár sokaknak az sem tiszta,hogy a kutyaszart kidobják.
2014. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
az én fiam lassan öt éves,a játszótértől öt percrelakunk,a kakit kibírja,amíg hazaérünk.Ha pisilnie kell,akkor kimegyünk a játsziról,és egy fa mellé pisil.Amikor szobatiszta lett,és még nem tudta nagyon sokáig tartani,akkor ha rájött az utcán úgy kakáltattam,hogy elbújtunk egy fa mellé.Letettem egy papírzsepit.Fölé gugoltattam,rákakált a zsepire,azt beletettem egy zacskóba,bekötöttem a száját,és kidobtam a legközelebbi kukába.Mindig úgy indultam el,hogy volt nálam zacsi,nedves törlő és papírzsepi.eszembe se jutott othagyni.Aki nem bír kimenni a játszórólés nem bírja összeszedni a gyerek után a szart,az egy jó nagy bunkó.Ha rajtakapnám,biztos szólnék neki.Ha nem szedné fel,akkor felszedném zsepivel,odamennék,és a gyerekek kezébe nyomnám.Tudom,hogy nem a gyerek tehet róla,de így megtnulná,hogy milyen,ha az ember gyereke más szarába nyúl.
2014. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos sokan a kutyák után sem szedik össze..... gondolod a gyereke után összeszedi?

Amúgy teljesen jogos a felháborodásod.

2014. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Örülök hogy Ti is helytelennek tartjátok.Ma egy strandon voltunk és ugyancsak megdöbbenve láttam hogy a gyermek a wc és a medence közti füves részre pipilt úgy hogy apuka lehúzta a bugyit és felemelve a fűre pisiltette ahová más utána leterítette a törölközőjét.Egyszerűen nem értem.Simán elvihette volna a wc ig.Kb 5 méterre volt.Utána a kislány bement a baba medencébe lelötykölni magát majd mentek a nagy felnőtt medencèbe.Undorító.Szemem szám tàtva maradt.
2014. júl. 4. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!