Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Főállású anyasag, érdemes?...

Főállású anyasag, érdemes? Vajon utána el tudok helyezkedni később tanárként?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, párom 32. Van egy lányunk, aki egy éves. Nagyon szeretnénk meg két babát, de sokat gondolkodom, hogy jó lesz-e így. Nem tanárként dolgoztam korábban, viszont miután nagyobbak a gyerekek részmunkaidőben szeretnék tanár lenni főállású anyaság mellett. Van itt olyan, akinek ez sikerült? Esetleg tapasztalatok? Párom jól keres, havi 400 ezret nettó. Felek, hogy 3 gyerekkel hol tudnék elhelyekedni?
2014. júl. 4. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
És a diplomát azt közben csinálnád vagy ez hogyan lenne? Ne haragudj, de ez nem tiszta nekem. Egyébként én a részemről soha nem támogatom a főállású anyaság és háztartásbeliség kérdését, szerintem nincs jó hatása az emberre. Legyél otthon szerintem a kicsikkel, és mikor mennek oviba, akkor menj el dolgozni. Tanárként el fogsz tudni szerintem helyezkedni, bár ez attól is függ, hogy milyen tanár lennél.
2014. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A diplomam nemrég vettem át, matek- fizika szak.
2014. júl. 4. 21:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék otthon ülni tizenevig, de ha mondjuk heti 30 órába dolgoznek, jó lenne.
2014. júl. 4. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én inább most keresnék egy jó tanári állást még 1 gyerekel és csak ha már dolgoztam 2-3 évett akkor válalnék még 1-2 gyereket.
2014. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó, matek-fizika az szuper! Azokból a tanárokból állandó hiány van :). Szóval, én így biztosan csak a legszükségesebb időt tölteném otthon, és utána rohannék dolgozni rendes munkaidőbe, mert részmunkaidő, hát... Abban nem vagyok biztos, hogy azt meg lehet oldani.
2014. júl. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!