Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Két éves lányomnak egy...

SOS! Két éves lányomnak egy hete nincs széklete. Mit adja neki?

Figyelt kérdés
Levolac szirupot már próbáltuk, lekvárt és minden ilyesmit, semmi nem használ. Egyszerűen nem tudja kinyomni, nagyon szenved szegény. Mondtam neki, hogy kúpot kap de nem engedi. Hogy adjam be neki?
2014. júl. 10. 15:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
50%
Hashajtó esetleg?
2014. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Beöntés? A kisöcsémnek anno adtak egy hét nem kakilás után, így oldódott meg. Az én lányomnak is volt szorulása, akkor mondta egy gyerekgyógyász barátnőm, hogy 6-7 nap után azért érdemes adni egy beöntést.
2014. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Orvost!
2014. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Eleget iszik? Sok folyadék kell, és sok rost, sárgabarack, szilva. Ha ez se használ, holnap reggel (de tulajdonképpen már ma is, csak én még egy fél napi esélyt adnék a finomabb megoldásoknak), kúp kell, ha hagyja, ha nem, nem a kétéves fog ebben dönteni. A beöntés túl kellemetlen, de ha a kúp se használ holnapig, akkor az jön.
2014. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok neki kúpot adni mert rugdos.
2014. júl. 10. 16:07
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Akkor kétszemélyesen, ha hazajön apuci. Határozottan kell vele közölni, hogy muszáj, mert különben kórházba kerül.
2014. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Ó, értem, rugdos, szóval a 2 évesed lenyom. Hát akkor próbálkozz tovább, mert ez azért nem normális. Ha neked nem megy, forduljatok orvoshoz.
2014. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

márpedig ha azért nem tud kakilni mert már besült akkor csak a kúp segít, az fellazítja és ki tudja nyomni. hiába adod föntről a hashajtót, akkor csak jobban fog szenvedni, ingert okozol, de ugye nem fér ki...

várd meg akkor apát, lefogja, beadod, összeszorítod a farpofáit pár percig, utána mehet próbálkozni.

vagy ha nem bírod tényleg lefogni akkor vidd el orvoshoz, majd ők lefogják és adnak beöntést. te tudod melyik a jobb, én az első választanám

2014. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Na igen, két évesen nehogy már ő döntsön. Apuci hazajön, lefogj, benyomod, kész. Kúp, vagy ügyelet, lehet válogatni! Ha ne adja az ég, felmegy a láza addig, hogy hűtőfürdőzni kell, akkor azt se tennéd meg, mert nem hagyja?
2014. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még most sok gyümölcs, rostos üdítő de tényleg sok, és tejbe vagy kakaóba pár csepp citrom( elég 2-3 csepp), az ízét nem fogja érezni, de hatásos.
2014. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!