Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Többgyerekesek, milyen és...

Többgyerekesek, milyen és mennyi élményt tudtok biztosítani a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Nem valószínű, hogy eljutunk nyaralni, mióta megvannak a gyerekek, sajnos nem sok helyre jutottunk el nyaralni. 1x Balatonon voltunk,meg Egerben, Pesten rokonoknál. Idén nem hiszem, hogy ki tudunk rá szorítani. Ha párszor elviszem őket játszóházba, meg élményfürdőbe, az pótolja valamennyire vajon a nyaralást?
2014. júl. 18. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem. A játszóaz eggyerekek, egyáltlaan nem. Ott beteszed a gyerekeket, jatszanak majd haza mentek.

Egy nyaralás arról szól, hogy ekkor a család együtt tölti az idejét, együtt játszotok, pihentek, szorakoztok.


Èlményfürdö már csak jobb, mert ott együtt vagytok.

Nem kötelezö nyaralni menni, a lényeg, hogy a nyáron vegyetek ki mindketten egy hét szabit és ekkor csak a gyerekekkel törödjetek, játszatok, legyen ez élmény.


Egyébként ahhoz, hogy elmenjetek valahova csak az utazást kell megfizetni. Nem kell csállodába menni, nem kell minden nap fagyit enni... Játszóház és élményfürdö pont olyan sokba kerül mint pár nap kirándulás.

2014. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vállalkozók vagyunk,itthon dolgozunk,napközben együtt vagyunk, a férjem is foglalkozik a gyerekekkel,főleg a fiúval,együtt "dolgoznak". Az élményfürdő 2-3x azért jóval olcsóbb, mint elutazni bárhova. Ha nem szállodába megyünk ahol ellátás van,megint csak a főzéssel megy el a fél nap...plusz ugye az ezzel járó takarítás..nos,az nem nyaralás.
2014. júl. 18. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mi apartmanosok vagyunk :D nekem igenis nyaralás a főzéssel együtt :)

az első 2 napra megfőzök itthon, olyan ételt amit lehet fagyasztani, tavaly pörköltet, tavaly előtt bolognait csináltam, lefagyasztottam, mire leértünk a szállásra, kiolvadt és ment a hűtőbe. azon kívül sok péksüti és kenyér feltétekkel, szerintem belefér a nyaralásba a napi 2 szendvics, 1 péksüti és akkor elég egy egyszerű főtt étel, valami tésztaféle mondjuk, sajtos tészta... 10 perc alatt megvan ;)

pont a játszóházat nem tartom jó dolognak nyáron, de rengeteg olyan program van ami kellő kikapcsolódást nyújt. pl. lemenni egy tópartra, ők homokoznak, pancsolnak, te napozol...

mennyi idősek amúgy gyerekek, hogy pótolni kell a nyaralást? mint valami kötelező program, nem kell elmenni, lényeg, hogy élménydús legyen a nyaruk, ne a szobában üljenek 2 hónapig

2014. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
8 és 3 évesek. Járunk fagyizni,én egész nap velük vagyok, itthon pancsolunk,kint vagyunk sokat,saraznak,jön a barátnő,menyasszonyost játszanak egy 5 méteres függönnyel,stb,tegnap társasjátékot készítettünk,a nagy irtóra élvezte. Mégis úgy érzem,jó lenne kimozdulni.
2014. júl. 18. 12:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az is tetszene nekik.
2014. júl. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem megyünk nyaralni, ellenben sokszor alszunk 1-1 éjszakát a nagyszülőknél (többet nem, mindig csak 1 éjszakát), ott a kert, a Duna, a hatalmas játszótér, a kismedence. Megyünk másik nagyszülőkhöz, ott aludni ugyan nem szoktunk, de ott is a hatalmas remek kert. Harmadik nagyszülőknél is ott a Duna, a kert, a medence.

Gyakorlatilag mindennap vannak valahol a gyerekeim (mindig együtt a család).

Ez nekik nyaralás, alig várják, hogy menjünk, szuper a nyár minden évben.

Ellenben ha csak 1-2 hétre elmennénk nyaralni, mert többre biztos nem lenne pénzünk, úgy az eltelne 1-2 hét alatt, a nyár többi felében meg itthon kuksolnánk a panelban, mert már benzinre sem maradna pénzünk szerintem...

A nyár viszont hosszú, szerintem így jobb, hogy sokszor megyünk 1-2 napra...

2014. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem Kérdező hogy hol laksz?
2014. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hajdu-biharban,eleg tavol a jo helyektol :) Mondjuk most Egerrel szemezunk,augusztus vegen talan osszejon. Sajnos 2 autonk is megadta magat,eleg sok a javitas,nem szamitottunk ra. :(
2014. júl. 20. 21:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

akkor nem is vagyunk olyan borzasztó messze egymástól!

Én Bács megyéből írok fürdővárosból!Ide jöhetnétek,3 fürdő plusz az élő Tisza ahol kiépített klassz strand van!(plusz kirándulási lehetőségek,gyerekekenek kalandpark,kisvonatozás,kilátó stb)

Lehet tudok olcsó szállást nektek....

2014. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolso!

Koszi szepen. Lehet elek majd a lehetoseggel. Egyelore sajnos nagyon lenullazodtunk,ujabb bajok derultek ki a kocsinal(nemreg vettuk,fene se gondolta),nagyon nagyon sokban van. Sebaj,majd jovore nyaralunk,addig is itthon szervezunk elmenyeket. Ment a zold mindenkinek,koszi. :)

2014. aug. 3. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!