Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok jó iskolát/óvodát...

Tudnátok jó iskolát/óvodát ajánlani Budapest vonzáskörzetében?

Figyelt kérdés

Költözni készülünk. Az óvoda és iskolaválasztás elég meghatározó a hely kiválasztásában.

Olyan óvodát/iskolát keresünk, ami pozitívan nevel.

Hagyják a gyereket gyereknek lenni, nincs versenykényszer, az sem gond, ha nincs osztályzás (sőt!), jók a pedagógusok, jó a közösség. Nem kell délutánig az iskolában lenni, aztán különórára rohanni. Támogató hozzáállás, akár kredit-rendszerrel.

Tudsz ilyet Pest környékén? Esetleg Pesten?



2014. júl. 28. 13:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és lehetőleg ne 10 osztály legyen évfolyamonként. Alternatív iskolák is érdekelnek.
2014. júl. 28. 13:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Waldorf. A követelményeidnek megfelel az más kérdés hogy a gyereked felnőttkorában milyen hátrányokat fog szenvedni. Amúgy van óvodája is.
2014. júl. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem akartam kiírni, hogy Waldorf kizárt. :)

Amúgy a Montessori tetszene, de nem ismerem igazán.

2014. júl. 28. 14:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyálon jó ovik vannak én úgy tudom :)
2014. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!