Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukak, ti is nyomottak,...

Anyukak, ti is nyomottak, faradtak vagytok mostanaban? Vagy csak en kinlodok?

Figyelt kérdés
Faradt vagyok,aludnek,kb 3 liter kava birna felhozni, a gyerek aludni sem akar h lefekudjek melle. Az ido teszi?
2014. júl. 30. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egész nyáron nyomott vagyok. Gyerkőc nem alszik nappal, én meg egész nap pihennék, mert várandós is vagyok. Az idő is nagyon nyomott, legalábbis felénk, az is érzi az időjárást, aki nem szokta.
2014. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is az vagyok,alig bírom ellátni a háztartást...meleg van a lakásban,legszívesebben egész nap az árnyékos játszón üldögélnék,meg aludnék....idegesít,hogy rohan körülöttem minden,de nincs erőm,energiám....:(

ja, 2 kicsivel vagyok itthon

2014. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Húú nagyon!Nem tudom mi van velem,de alig élek.Mondjuk mostanában,korán kel a manó ,és későn alszik el.ÉS éjjel is megébred.Úgy érzem nem birom, ésnem tudom kipihenni magam,már egy hete.Pár napja kértem meg anyukámat,aki 15percre lakik,hogy egy picit vigye el,vagy ki a játszóra,hogy erőt merítsek valahogy,de persze mint már ez 19hónapja nem sikerült neki,most sem hajlandó erre.Csak akkor foglalkozik vele,ha én odaviszem,és ott vagyok.De attól én még nem tudok "ujjászűletni,pihenni".Pedig nagyon érzem,hogy kéne.Fejem is fáj.
2014. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolso! Jajj,de megertelek,en is egyedul vagyok. 2 gyerekkel,a nagy most taborban van,de 4 utan ketten kikeszitenek. Ja,ez a fulledt meleg,esne is meg nem is,fujna is meg nem is,sut a nap meg nem is....3 kaven vagyok tul,a kicsi most aludt el,tok szivas,mert este 10kor meg kukorekolni fog. Kesz vagyok vagy 2 hete :/
2014. júl. 30. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!