Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Tudok házilag kotyvas...

Anyukák! Tudok házilag kotyvasztani valamilyen italt, ami fedezi a 2 évesem napi vitamin adagját?

Figyelt kérdés
Kevés zöldséget és gyümölcsöt eszik, gyakran kínálom, de csak pár falatot fogad el. Ezért gondoltam, hogy jó lenne valami ilyesmi, ha tud valaki receptet hozzá. Sokat iszik, folyadékból bármit elfogad.
2014. aug. 1. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
turmixold össze a gyümölcsöket, torta tetejére is lehet gyümit tenni, joghurt italt is készíthetsz, vegyes gyümölcs salátát is készíthetsz, enyém nagyon szereti a hagymaféléket, nem nagy gyümölcs és zöldség evő, de ha fáról kell leszedni vagy a kertből összeszedni szívesen eszi, van hogy kekszet és gyümölcsöt keverek össze úgy is elcsipegeti, babapiskóta rá gyümi rá puding. Zöldségeket inkább főzelékként eszi, rakott zöldségeket is szívesen fogyasztja, frissen préselt gyümölcs levet szintén szívesen issza, ha együtt készítünk ételt akkor közben szívesen kóstolja a nyers dolgokat is hozzá. Vannak bio boltokban nagyon jó 100% levek, gyógyszertárban kapható minden féle gyerek szirup, gumicukor, cukorka stb. (ezeket én nem nagyon ismerem, de biztosan jók)
2014. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én krémlevesként adom neki a gyümölcsöket, kókusztejjel, így mindent imád, amúgy egyiket sem eszi meg. A másik: leturmixolok akármit (barack, szeder, áfonya, meggy, dinnye, bármi), és fagyiformába öntöm, mandulatejszínnel sűrítve, lefagyasztom. Színes-macis fagyiformából akármit megeszik. :D
2014. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
persze, minden gyümölcsből lehet innivalót készíteni. ha van gyümölcscentrifugád akkor mondjuk répát is tudsz tenni az almaléhez :)
2014. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!