Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes a lent linkelt játékot...

Érdemes a lent linkelt játékot megvenni 5 éves kisfiú szülinapjára?

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 15. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Kinek lesz? Tiédnek? Rokon gyereke? Van tesója - kisebb-nagyobb??


Fontos ez is, mivel: ha egyke akkor kb 15 percig el lesz vele, utána megy az ágyalá a játék. dobozostul....

ha van tesó, akkor elképzelhető, hogy néha-néha előveszik majd a kezdeti fellángolást követően.


Bocsi. 2 gyerekem van - (6 és 2 évesek) és már pár kezdek rájönni, hogy totál felesleges bármilyen hülye játékot megvenni...karácsonyra a rokonokat is már kértem hogy ne játék és ne csoki legyen - fiam utálja a csokit! jó mi? nem sok gyerek utálja...

szóval nálunk inkább közös programra kérünk utalványt, belépőt..stb..

tropicáriumi belépő pl?

2014. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 éves a lányom. Hasonló van neki, golf készlet, tescoban 2000ft, szereti. Jó kis ügyességi játék
2014. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Saját gyerkőcnek és egyke....


Igen, én is attól tartok, hogy kb pár perc, aztán jön a szokásos szöveg "pakoljuk el"...


Igyekszem olyan játékok után nézelődni, ami egy kis időre lekötné (velünk, szülőkkel együtt), ha otthon ragadunk az őszi, téli időben...

2014. aug. 15. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia 1-ső vagyok.


Nálunk a 2000 darabos puzzle vált be - őszre-télre :D esténként leültünk az asztalhoz (mert persze enni ott akkor nem lehetett :D ) és raktuk és kerestük a darabkákat - és EGYÜTT voltunk! - ami szerintem a legfontosabb :)a gyerekek élvezik a szöszölést , keresgélést :)

2014. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos az enyém nem kimondottan az a szöszölős fajta...csoda, ha gyurmázni, nyomdázni, dobókockás társast játszani, kártyázni leül 10-15 percre...

így olyan társast próbálok keresni, amiben esetleg van egy kis mozgás is...

2014. aug. 15. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!