Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 éves gyereknek milyen...

1,5 éves gyereknek milyen fajta tápszert adtok? Mennyi idősnek valót?

Figyelt kérdés
A 9 hónaposnak való már szerintem kevés.Az 1 évesnek való az csak tejital, az nem táplál annyra nem?De van 2 évesnek való is .Mi a különbség? Az még korai?
2010. jan. 15. 18:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mindent eszik már.Azért adok neki csak este alváshoz tápszert mert nem szokott még olyan jól vacsorázni hogy reggelig kibírja.Éjszaka még felkel és biztos éhes lenne.A tej nem olyan laktató.Már rég nem adnék neki tápszert ha este vacsizna rendesen.

Köszönöm a válaszokat és nem haragszom az első válaszolók mitt se mivel tudom hogy már el kéne hagyni.

:-)

2010. jan. 16. 19:56
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem is a t...köm kivan az ilyen azért is beszólok típusú emberekkel.... Hagy döntse már el az anya, hogy meddig ad tápszert a gyerekének! A mai tejeknél még egészségesebb is! De leírta miért ad még mindig tápszert! Én pl. azért adok még mindig a lányomnak, mert a tejes cuccoktól f...sik, apukája is tejérzékeny, ezért a védőnő és a gyerekorvos ezt javasolta! Lehet engem is leszólni kedveskék!

Hogy a kérdésedre is válaszoljak kedves kérdező, Beba HA 2-t kap, de nem sokat eszik. 20 hónapos és egyébként már minden mást eszik.

2010. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!