Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Actival Kid Omega-3 vagy...

Actival Kid Omega-3 vagy Eskimo Kids halolaj?

Figyelt kérdés
Melyiket adjam a kicsinek?

2014. aug. 25. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Eskimo Kids! Az a legjobb és jó az íze is!
2014. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam egy éves, 3 napja adom neki az Eskimo Kids halolajat. Szerintem ez a legjobb. Bár magában nem kell neki, így az ételébe keverem bele. Gond nélkül megeszi. Amúgy kellemes ízű, remélem később betudom neki adni simán is.
2014. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is ezt vettem végül. Lassan 2 hete szedi, mondjuk az íze nem az igazi, utána le szokta öblíteni egy kakaóval, vagy gyümölcslével :)
2014. szept. 8. 09:34
 4/4 anonim válasza:
Az Eskimora legalább az rá van írva, hogy nehézfém szennyezést nem tartalmaz! Az ára is magasabb...ha immunrendszert is akarsz erősíteni, akkor Krill olaj kapszulát adj, hidegen sajtoltat. A halolaj azt nem tudja...
2014. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!