Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétéves kisfiamat hogy szoktas...

Kétéves kisfiamat hogy szoktassam le a csapkodásról, ütögetésről?

Figyelt kérdés

Mostanában szó nélkül odamegy bárkihez és ráüt vagy oda csap egy játékkal. Eddig csak erélyesen rászóltunk,hogy nem! Nem szabad! Nem csapkodunk! De elég ennyi? Mármint nem arra gondolok,hogy megverjem emiatt,félre ne értsétek, csak valami bünti lehet már érte? Megérti? Sarokba állítani ha ezt teszi? Megérti,hogy ezért áll sarokba? Ti mit tesztek?

Légyszi segítsetek,mert lassan tele leszünk puklikkal:-)))

Köszönöm!!



2014. aug. 25. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém inkább harap és csíp, de ilyenkor be kell mennie a szobájába vagy egy félreeső helyre és szégyellni magát (ezt úgy csinálja hogy összegömbölyödik és lehajtja a fejét) majd bocsánatot kell kérnie. nem teljesen szokott le róla de tudja hogy rosszat csinál
2014. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

NEm csak az a baj, hogy ti tele lesztek puklikkal, hanem a jatszon is elo fogja ezt adni :( A lanyomat talalta meg eddig ket ilyen kisfiu. Sajnaltam az anyukajukat ;) A lanyom meg masfel evesen csak nezett, hogy miert erte atrocitas.


Ott az anyuka felre vitte a kisfiat, es gondolom elmondta neki, hogy nem viselkedhet igy, es gondolom par perces buntiben volt a fiu, mert egy fanal voltak sokaig. De mar onnan is csak a lanyomat nezte a kisfiu. Ahogy eljohetett onnan megint rank startolt :D De akkor mar anyuka resen volt, es haza mentek.


Ezzel azt szeretnem mondani, hogy sok turelmet neked, mert nem lesz konnyu. Hiaba szolsz ra (marmint persze nem hiaba, mert az elengedhetetlen) de akkor is fogja csinalni :( Buntit megertik mar ennyi idosen, csak ki kell talalni neki azt, ami tenyleg hatekony ;)

2014. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elso: de edes lehet, ahogy szegyelli magat :D


(masodik)

2014. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úez van nálunk is. Dobálozással fűszerezve:(

Ha büntibe megy és kijön akkor még nagyobb fokozatba kapcsol, ilyenkor vissza a büntibe addig amíg abba nem hegyja..

Én is tehetetlen vagyok. Léányom 4 éves őt sohanem ütöttem meg, de előfordult, hogy 5-6 kapott pofon után rácsaptam a fiam kezére.

2014. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!