Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elég vicces de más gyereke is...

Elég vicces de más gyereke is csinál ilyet/hasonlót?

Figyelt kérdés

Nem tudom mire vélni a kisfiam butaságát! :D pár hete kezdte el amikor levettem róla a pelust rögtön a kis fenekénél matatott!! Gondoltam biztos mert melege van és viszket neki! De azóta már akkor is csinálja mikor a pelenka rajta van! Most meg már mikor hason fekszem húzná le a nadrágom és mondja hogy a babáé! Elég viccesnek találom de tényleg nem tudom mire vélni! Más kisgyerek (két éves a kisfiam) is produkál ilyen fura dolgokat?


Hülye válaszolók kíméljenek!!!!!


2014. szept. 1. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem irritálja valami a bőrét ott?
2014. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érinkezik kutyával, macskával? Ne ijedj meg, de nem lehet férges?
2014. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van kutyánk de 3 havonta jár féregtelenítőt! Én is gondoltam rá megmondom őszintén de miután már az én nadrágomat is cibálja megoszlott ez a dolog! Minden esetre említem majd a védőnőnek!
2014. szept. 1. 15:19
 4/5 anonim válasza:
Kedves kerdezo jot mosolyogtam a kerdeseden mert kb.az en kisfiam is hasonlot csinal,o 2,5eves most es ,,popo'' manias lett o igy hivja :) o mar nappalra szobatiszta szoval kuki-popsi matatas van eleg sokszor,de a mi gatyankat is huzza le eloszerettel,kozben meg nagyokat nevet,ha peldaul huznam fel a nadragomat oda szalad kettot ra csap a hatsomra mondja popooo nevetve es elszalad :) fogalmam sincs honnan szedte ezt a dolgot,de aranyos.De o szemlatomast bohockodik,esetleg ha te kisfiad tobbszor csinalna,szaladjatok el dokihoz ha nincs semmi problema legalabb megnyugtat hogy o is csak viccelodik veletek :)
2014. szept. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kisfiaim is matattak a feneküknél, kukijuknál- egy darabig, miután lekerült róluk a pelenka. De később ez elmúlt. Gondolom fura- vagy más érzés volt pelenka nélkül lenni.

Próbáld meg kizárni, hogy esetleg irritálja valami a bőrét, krém vagy a pelenka, vagy nem szorítja a pelenka? Próbálj meg egyel nagyobb méretet ráadni- hátha segít.

Ha veled is csinálja- az is lehet, hogy a testséma alakul a fejében...

Nekem pl 3kisfiam van- nem igazán tudják értelmezni, hogy nekem miért nincs kukim.... :)))

És pont ilyen korban jöttek rá, mikor wc-zés közben láttak, hogy anyának nincs olyan. MInd tágra nyílt szemmel kérdezte, hogy Anya, neked hol a kukid??

:)))))

2014. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!