Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennetek a gyereketeknek...

Vennetek a gyereketeknek hasznalt szupinalt cipot?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem!

Nézd csak itt most jó áron vannak! :)


[link]

2014. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én nem. A mi esetünkben okkal kell a szupinált cipő, ezért nem vennék használtat.

Egyéb esetben, pl a 2 nagyobb, nem problémás lábú gyermekemnél semmi kifogásom a használt, de nem kitaposott, szétnyúzott cipők ellen.

2014. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem
2014. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Használt cipőt, alsóneműt soha. Előbbit azért, mert más láb taposta ki, más lábra idomult, utóbbit pedig gondolom nem kell részleteznem.
2014. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6%
Használt cipőt,alsóneműt,játékot,matracot,pizsamát sosem vennék.
2014. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Először Neked válaszolok, kedves Kérdező: cipőt és fehérneműt soha nem vásárolok...

Másodszor: Kedves Első válaszoló! Én is köszönöm a linket, nekünk is nagyon hasznos... Mi is ilyen cipőkre vadászunk, de horrorisztikus áron vannak :(

2014. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, maskulonben en sem vennek hasznalt cipot (s alsonemut sem), csak kivancsi voltam hogyha kitennem eladasra a kinott szupinalt gyerekcipot, mennyire keresnek...ezek szerint sehogy, akkor kukaba veluk.
2014. szept. 4. 15:13
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért egy próbát megér. Én biztos megpróbálkoznék vele, attól valaki más még lehet megveszi.

(Bababörzén is a babacipők fogynak el legelőször)

2014. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én simán eladtam féláron.Mindig van olyan,aki megveszi
2014. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tényleg mindig van rájuk kereslett a használt cipökre is .ugyhogy el is adhatod .én nem rég tetem ki a kuka tetejére lányom rossz szandálját és azt is elviték .
2014. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!