Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 évesnek milyen allergia-vizs...

6 évesnek milyen allergia-vizsgálatot csinálnak? Hetek óta el van dugulva az orra, azt hittem, a mandulája okozza, mert volt már vele gond, de ma azt mondták, allergia. Azt mondták, hogy amíg tart a szezon, addig nem csinálják.

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 18:06
 1/2 anonim válasza:

Kicsit utánanéztem ennek,és azokból,amiket találtam,úgy tűnik nincs különbség a felnőtteken és a gyermekeken végzett allergiatesztek között.Itt találsz a tesztek típusairól,menetéről leírást: [link]

Remélem egy kicsit tudtam segíteni.Jó egészséget a kicsinek!

2014. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia. Nalunk is ugyanaz a helyzet, neki is dugult az orra hetek ota, de nem jon semmi belole. Raadasul ejszaka horkol, van hogy sipol is az orra. Kalciumot adok neki, meg fenistilt. Mi november kozepen megyunk allergia vizsgalatra, akkor kaptunk idopontot. O 4 eves mult.

Nekunk nem mondtak ilyet, hogy mig van a szezon ne menjuk, de lehet van benne valami.

Egyebkent lehet akar etelallergia is.

Egyebkent milyen allergia szezon van ilyenkor? Pollennek talan mar vege van.

Hova mentek megirnad nekem is? Irhatsz privit!:-)

Jobbulast kivanok a kicsinek!

2014. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!