Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9 éves kisfiam (barátai...

9 éves kisfiam (barátai hatására, velük együtt) Minecraft játék mániás. Kell féltenem ettől a játéktól? Milyen hatása van a gyerekekre ez a játék? Napi 1-2 órát játszik, játszanak rajta, főleg online egymással beszélgetve.

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 14:52
1 2
 1/17 anonim válasza:
39%
Hát 9 éves fiunak kicsit korai inkább kocsis játékokba kellene játszon a minecraftba csunya szavakat tanul és más játékosok is vannak
2014. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
88%
Ha csak a barátaival játszik azzal nincs gond. A Minecraft az egyik legkreatívabb játék. Olyan mint a Lego, csak ez digitális. :)
2014. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a minecraft nem durva játék, de azt figyeld mennyire éli bele magát. Lehet-e vele kommunikálni miközben játszik? Kérésre abbahagyja-e. Ezekkel a játékokkal akkor van baj, ha elszakad miattuk a gyerek a valóságtól.
2014. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
a Minecraft az egyik legkreativabb legtutibb jatek, irto sokat tanulhat belöle a gyerek es fejleszti is ugyanugy mint a lego. Mindenki aki ert hozza azt mondja h ha valamivel jatszani akar a gyerek akkor EZZEL jatszon. A mai vilagban emg ez elkerülhetetlen. CGO Minecraft :D
2014. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
tört szerón ne hagyd játszani. a fiam 8 éves kora nyomja.
2014. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 djmango1 válasza:
84%
szerintem nincs baj mig nem kezd el a barátain kivül másokal is játszani amugy a minecraftba semi csunya nincs sem szavak se más csak a töbigyerek ha beirkál.
2014. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 hidra12 válasza:

Nyugi nem félsd de nagyob biztonságba lenne ha nem nézne minecraftos vidit mert van olyan + csináld meg lan-ba hogy csak a kis barátai menyenek és evvel megoldod a szerver káromkodásaitol.:)

De kreativ játék.

2014. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
OLVASSA VÉGIG HÖLGYEM/URAM Nyugodtan játszón csak mértékkel mert függőséget okoz és ez által elhízás is lehet belőle. Én is függő lettem egy ideig aztán jött a gimi és most küszködöm a kilókkal. Egyként nagyon jól fejleszti a reális késséget meg a gondolkodást tehát ha napi 1-2 órát játszik akkor még nagyon jó lehet reál tantárgyakból is pl. földrajz-MC tájékozódás-térképolvasási késség fejlődik; rajz- képzelőerő fejlődik ; ha idősebb lesz Mat/fiz - logika fejlődik a redstoneozással. Nagyon jó játék gyerekeknek főleg jobb mint a mostani ,,menő" lövöldözős játékok. Jó játékot neki de csak mértékkel.
2014. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 hidra12 válasza:

Én tudok redstonozni de új taktikát kell váltani ha nem sikerül újra megkell probálni ott máshogy.

És nem feladni.

Jó játék:)

2014. szept. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Beleéli magát a játékba, lehet Vele beszélni közben, de 1-2 szavas válaszokat ad. Beszélgetni csak barátaival szokott játék közben, de beírogatni is szokott a "nagy kalapba". Napi 1 órára szeretném szorítani a számítógépezést, de ugye ott a mobil is, amin megintcsak egy rakás játéka van.

Szóval hasznos? Ha ennyi időt fordítana zongorázásra, virtuóz lenne... A 3D-s mozgásoktól nekem perceken belül elegem lesz a játékból. Gondolom a szemet sem kíméli emiatt.

2014. szept. 19. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!